בניית אתר וורדפרס לעסק שלך!

וורדפרס היא פלטפורמת בניית אתרים לעסקים קלה ונגישה גם לבנייה וגם לקידום אורגני. מבחינת בנייה זו פלטפורמה שהשדרוגים הכי קלים בה לביצוע, שכן אם התחרטתם על מלל שהזנתם לאתר, או שאתם רוצים לשנות או לעדכן מלל קיים, לא נדרש טלפון למתכנת: אתם לבד תוכלו לעשות זאת באמצעות גישה לממשק שינוי התוכן. לעומת זאת, אם תרצו לשנות גרפיקה או להזין אלמנטים תכנותיים חדשים לאתר, תצטרכו לערב את החברה. כך, התוכן הוא עליכם והבנייה היא עלינו. יתרה מזאת: אם הגיע לשוק אביזר תכנותי חדש לאתרים, אתם תהיו הראשונים שיעודכנו על כך, ואשר יוצע להם שדרוג מסוים זה.

תיק עבודות עיצוב ובניית אתר

תיק עבודות עיצוב ובניית אתר

תיק עבודות עיצוב ובניית אתר

תיק עבודות עיצוב ובניית אתר

תיק עבודות עיצוב ובניית אתר

תיק עבודות עיצוב ובניית אתר

תיק עבודות עיצוב ובניית אתר

תיק עבודות עיצוב ובניית אתר

תיק עבודות עיצוב ובניית אתר

 

וורדפרס שם את הלקוח בקדמת הבמה ומאפשר לו לשנות מלל באתר בקלות

הלקוח לא צריך לחשוב על מושגים תכנותיים כמו גודל פסקה או גודל שורה. מה שהלקוח כותב הוא מה שיהיה, וכל מה שהוא צריך לשנות הוא גודל פונט, צבע פונט, ותבליט פונט (קו תחתון, נטוי או מודגש). מבחינה זו, לא צריך הלקוח לתכנת דבר, אלא לתפקד באתר שלו ממש כמו שהוא מתפקד כאשר הוא מבצע כתיבת מאמרים. אם כן, וורדפרס היא פלטפורמה מבין מעטות (ישנן עוד מספר פלטפורמות דומות) בה הלקוח לא צריך להתקשר לחברת קידום או בניית האתרים, אלא לעדכן בעצמו מה שהוא רוצה לכתוב. נקודה זו נכונה בעיקר עבור בניית אתרי תדמית או בניית אתרים לעסקים

עדכוני האתר אפשריים ביעילות ובקלות

גם כאשר תתקשרו אלינו לדווח על בעיה או לבקש שהגרפיקה או התכנות ישתנו באתר – ניישם זאת עבורכם ביעילות ובקלות. אצלנו מועסקים מתכנתים, כותבי קודים בג'אווה סקריפט, ועוד מגוון נותני שירותים שיוכלו ליישם עבורכם את השינוי המיוחל. השינויים יתבצעו בתוך מספר שעות או ימים בודדים, ותוכלו ליהנות מאתר מעודכן בהינף יד.

עמודים שחשוב שיהיו באתר

אינדקס, עם הצגת המותג שלכם ותוכן העניינים של האתר באמצעות SITE MAP גרפי או רשימה שמית של קישורים. ספר מבקרים להתרשמות לקוחות מהאתר, קישורים לכמה שיותר רשתות חברתיות, לפחות פייסבוק, וגוגל פלוס, עמוד אודות, ועמוד בו אתם מציגים עבודות לדוגמה בפורמטים שונים: מלל, תמונות וסרטונים שונים. חשוב גם שיהיה עיצוב עקבי בין העמודים מבחינת CSS: כותרות, צבעי מלל, צבעי הכותרות המשניות וכד'.

אז למה אתם מחכים? זקוקים לשירות בניית אתרי וורדפרס, פנו עכשיו אל אלי סאסי ותקבלו חבילה מותאמת אישית ומענה לכל הצרכים שלכם!