לוגו אלי סאסי
Lior HaliliLior Halili
18:32 10 May 23
מרוצה מאוד מהעבודה של אליאלי בנה לי דף נחיתה ועיצב לי לוגו בהשקעה רבה מאודניכר שהוא מקצוען
יוסף אבו נסריוסף אבו נסר
18:53 14 Mar 23
חייב להמליץ בחום, מקצוען אמיתי יודע את העבודה שלו טוב מאוד , הפגין מקצועיות מהרגע הראשון.אני מדבר מתוך ניסיון של 7 שנים במקומות אחרים בכל מקום היה בעיה שונה, עד שהכרתי את אלי והראה לי את הדברים בשקיפות מלאה, הסביר הכל בצורה מקצועית , סבלני מאוד, כייף לנהל איתו שיחה ואני בטוח שלכל מי שאכפת לו באמת מהעסק שלו לקדם אותו בצורה מקצועית מהירה ובעלת תוצאות מהיום הראשון ״ אלי סאסי״ הכתובת הנכונה לכל בעל עסק.
מאיה ביטוןמאיה ביטון
15:53 11 Oct 22
לא יצא לי לבדוק עם יותר מדי משווקים אבל ראיתי המלצה על אלי שקרצה לי והתחלנו תהליך, לא היה לנו דף נחיתה אז הוא בנה לי אחד מ-0 הקשיב לכל תיקון/שינוי הכי קטן שצריך ויצא מהמם ומרשים!!אחר כל התחלנו עם השיווק הממומן, במילות מפתח הכי חזקות הדף שלי נמצא על התוצאה הראשונה בראש העמוד תוך זמן קצר כבר התחלתי לקבל לידים למרות החגים!ממליצה בחום?
Nir DahanNir Dahan
13:03 17 Sep 22
הגעתי לאלי אחרי שעברתי 3 חברות מהמובילות בתחום קידום האתרים ו איכזבו אותי מאוד התלבטתי אם אלי יקדם את האתר מאחר וראיתי שהוא מלמד קידום אתרים שיתפתי אותו בדילמה גיליתי בן אדם מדהים,סבלני,גמיש ואז החלטתי ללמוד קידום אתרים למרות שאני לא קשור לתחום למדתי בשביל לקדם את האתר שלי באופן עצמאי.לאחר מספר שיעורים הגעתי למקומות קידום שלא חלמתי עליהם בזכותו של אלי סאסי .תמיד היה זמין וקשוב לשאלות שלי.ממליץ מאוד מאוד ללמוד קידום/לקדם אתר אצל אלי סאסי .היה שווה הכל כי בזכות הידע שנתן לי הגעתי למקומות קידום מדהימים.
Nurit YechieliNurit Yechieli
16:06 30 Aug 22
אלי!!!! ת ע נ ו ג לעבוד איתךאתה תקתקן, מוכשר , נדיב מזמנך ונעיםוגם זול!!קיצר מושלםמחכה לעבוד איתך שוב
Roman WeinsteinRoman Weinstein
13:14 18 Aug 22
אלי הוא אחד אנשי הקידום הכי תותחים בארץ. גוגל העניש את האתר שלנו בגלל תקלות בשרת וכל המילים שלנו עפו לעמוד 10 תוך פחות מ3 חודשים אלי הטיס הכל למקום הראשון. כל פרוייקט שיש לי ישר הולך לאלי. מלך.
js_loader