שנתקדם?
054-6700-290

קידום אתרים לדינוזאורים בלבד

רוצה להתייעץ? מלא/י פרטים, או חייג/י: 054-6700290

ישנם המון חברות המעניקות שירותי כתיבת מאמרים
חשוב לזכור שהזול הוא היקר
תוכן איכותי וממוקד לפי מילת מפתח יביא אתכם להצלחה בגוגל ולהגדלת הטראפיק האורגני.

תוצאות של מקדם אתרים

שירותי כתיבת תוכן לאתר שלך – למה דווקא איתי?

 1. כתיבת תוכן לאתרים ע"פ כל חוקי הקידום האורגני ע"י מקדם אתרים בכיר ולא עוד"כותב תוכן". כתיבת המאמרים תביא תוך זמן קצר יותר גולשים לאתר המקודם ומתוך כך הגברת הפניות לאתר.
 2. דייקנות, עמידה בלוחות זמנים עם אקסל מדוקדק, ללא התפשרות על איכות. תוכלו להיות עם ראש שקט שהמאמרים שלכם בטיפול ויהיו מוכנים בזמן.
 3. עבודה מול איש קשר אחד. הכל עובר ומתנהל דרכי. אני זמין בנייד לכל שאלה.
 4. מתלבטים כיצד לאפיין את הכתיבה? ייעוץ חינם ועזרה ממשית בבחירת הביטויים עליהם נכתוב כדי להביא לתוצאות משמעותיות.

שירותי כתיבת תוכן לאתרים

 1. כתיבת מאמרים לאתרים נעשית כחלק מעבודותו של מקדם אתרים. כתיבת מאמרים לא נכונה או כתיבת תוכן לאתרים שלא כוללת את כל הנחיות גוגל לא תביא לתוצאות איכותיות לאורך זמן.כל מאמר שנכתב, נכתב על מנת לקדם מילת מפתח (בדרך כלל מסוג לונג טייל) בתוצאות החיפוש בגוגל. כתיבת מאמר זול או מאמר שנכתב ע"י אדם שאינו מבין ויודע קידום אתרים עלול גם לפגוע בקידום האתר ע"פ הנחיות האיכות של גוגל.

  כיצד יש לבצע אופטימזיציה מעולה לעמוד לקידום באתר:

  כתיבת טייטל: כותרת TITLE שנכתבת עבורך כשכל מטרתה לקדם את הלונג טייל שעליו נכתב המאמר. כתיבת  TITLE נכון תביא בהכרח עוד מבקרים אורגניים אל עמוד הנחיתה באתר שלך.

  כתיבת תיאור מטא: כתיבת תיאור מטא ע"פ הנחיות האיכות של גוגל אשר מכיל בצורה מדויקת את מילות המפתח המקודמות.

  כותרת ראשית מסוג H1: עצם העבודה מול מקדם אתרים שהוא גם כותב תוכן מאפשרת יצירת מאמר איכותי שמטרתו לקדם לונג טייל כלשהו בתוצאות החיפוש בגוגל. מתוך כך נעשית התאמה של כתיבת כותרת H1 שתשרת את קידום הביטוי בגוגל

  שאר כותרות H: רבים בטוחים שמעבר לכותרת H1 אין צורך בעוד כותרות. מקדם אתרים מקצועי ידע לשלב כותרות נוספות ולשחק עם מילת המפתח על מנת ליצור טבעיות וקידום מהיר יותר של ביטויים בתוצאות החיפוש בגוגל

  גיוון באנקורים: חלק מהעבודה וההתאמה של התכנים בשנת 2018 היא לגוון באנקורים מהם יוצאים הלינקים הפנימיים על מנת להעלות את סמכות הדף.

  לינקים פנימיים: ההבדל בין כותב תוכן רגיל לבין השכרת שירותי כתיבת תוכן לאתרים מחברת קידום אתרים הוא שחברת קידום יודעת מהם מילות המפתח המקודמות באתר ויודעת להוציא לינקים פנימיים מתוך מאמרי הקידום שנכתבים ובכך משרתת ועוזרת לקידום האורגני של האתר בגוגל

  תיאורי ALT: במידה ותחליטו להוסיף תמונות למאמר אנו שולחים לכם יחד עם מסמך הוורד המכיל את המאמר גם 3,4 צורות שונות של תיאורי ALT אותם יש להטמיע על התמונות.

רוצה לספר לי על האתר שלך? מלא/י פרטים
או חייג/י עכשיו: 054-6700290

* נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד © 2010-2020 כל הזכויות שמורות – אלי סאסי. אין להעתיק תוכן ללא אישור מפורש בכתב מבעל האתר

עיצוב אתרים - חגית דמתי ❤ קידום אתרים - אלי סאסי

הזן שם וטלפון
ואני מתקשר אלייך עם כל הפרטים: