לוגו אלי סאסי

16 תוספי חובה לווקומרס

מה תמצאו במאמר זה?

השנה האחרונה הביאה לצמיחה מואצת של עולמות האיקומרס, בכך שדחפה את העסקים הקטנים לשדרג את פעילותם לפעילות אונליין. כעת כמעט כל בעל עסק מכיר את המושג איקומרס, ואם גם לכם יש אתר כזה בוורדפרס, סביר להניח שגם השתמשתם בתוסף ווקומרס המאפשר להפוך כל אתר של וורדפרס לחנות אינטרנטית. ווקומרס הוא התוסף הכי פופולרי כיום עבור אתרי איקומרס בוורדפרס, והיום נדבר על 16 תוספים שהם חובה אם עכשיו הקמתם חנות אינטרנטית בוורדפרס.

Woolementor – עיצוב זה חשוב – התאמה אישית לעיצוב עמוד מוצר, העגלה תוסף מומלץ למי שבנה את האתר שלו עם אלמנטור, מאפשר התאמה אישית בפרטים הכי קטנים, הוא לא מכביד על האתר כך שמהירות הגלישה בחנות לא נפגעת, הקודים בו מאוד נוחים לקריאה במקרה ונרצה לשנות דברים בעצמנו (מה שנקרא clean code). תכונה זו גם תורמת במיוחד להגדלת חשיפה אורגנית (SEO), ולכן זה עוד יתרון כשניגשים לבחור תוסף כזה. יתרון נוסף הוא, שהוא תורם לחווית המשתמש בעת הגלישה, ומציע עיצובים מוכנים מראש על מנת להקל על חיי הגולשים כאשר הם ניגשים לרכוש משהו באתר שלנו, וכמובן עלינו בעת בניית החנות. עבור שירות זה – ניתן להיעזר כמובן בבונה אתרים מחיר: גרסה חינמית מוגבלת ל- 4 ווידג'טים, 49$ לשנה מוגבלת ל-9 ווידג'טים עם רישיון לאתר אחד, 99$ בשנה ל-9 ווידג'טים ועם רישיון ל-5 אתרים, ו299$ לשנה ל-9 ווידג'טים ורשיון אתרים ללא הגבלה.

 

לינק לתוסף JetWoo – למי שרוצה לעצב את העמודי מוצר בחנות שלו התוסף הוא חלק מהחבילה של קרוק-בלוק, ומאפשר בניית תבניות של עמודי מוצר והטמעתם במוצרים קיימים בקלות – גריד מוצרים, רשימת מוצרים, קטלוג, חלוקה לפי קטגוריות ועוד. מאוד נוח לשימוש, והכל בהתאמה אישית.

 

מחיר: 24$ לשנה עבור אתר אחד, 130$ לשנה לאתר אחד כולל הכל, 265$ לשנה ללא הגבלה, 750$ לגרסת לייפטיים הכל כלול, ויש גם אפשרות לבחירת תכנית מותאמת אישית ואז המחיר משתנה בהתאם לתוספות. לינק לתוסף Booster for WooCommerce – שיפור חווית הרכישה התוסף מציע מגוון רחב של שיפורים שישדרגו את חווית הקניה – שדרוג אפשרויות משלוח בהתאם לכמות המוצרים בסל, חישוב מראש של עמלות, הצגת מחירים לפי מטבע מקומי ועוד. מחיר: 99$ לשנה עבור אתר אחד, 149$ לשנה עבור 3 אתרים, ו249$ לשנה עבור 30 אתרים.

לינק לתוסף YITH WooCommerce Wishlist – כל מה שתרצו במקום אחד התוסף פשוט מאוד, מאפשר ללקוחות שלך להכין רשימה של מוצרים שאהבו ולשתף עם חברים ומשפחה, מה שמאפשר לנתח את תחומי העניין של הלקוחות ואף להגדיל המרות באמצעות שליחת מיילים אישיים, ניטור מחירים, זמינות ועוד. מחיר: € 94,99 לאתר אחד לשנה,  € 569,94 לשנה עבור 6 אתרים.

לינק לתוסף  Pixel Your Site – לדעת הכל, ולא להפסיד אף אחד – הטמעת פיקסלים של רימרקטינג ואנליטיקס מעולם לא הייתה קלה כל כך התוסף המאפשר הטמעת פיקסלים בתוך האתר, לצורכי רימרקטינג ואנליטיקס. התוסף משתלב באופן מלא עם ווקומרס  ומציע מגוון רחב של שימושים – הגדרה, והפעלה של אירועים ושליחת הנתונים לפייסבוק, גוגל אנליטיקס וגוגל אדס (בתשלום), הטמעת מעקב Enhanced Ecommerce בגוגל אנליטיקס, שליטה בהופעת האפשרות "הוסף לעגלה", צביעת לקוחות חוזרים לפי כמות קניות מינימלית באתר, הגדרת לקוח VIP ולקוחות גדולים, הגדרת דף תודה מותאם אישית ועוד. מחיר: חינם להטמעת פייסבוק בלבד, 189$ לשנה בגרסת פרו המאפשרת הטמעת קוד לגוגל אדס ועוד תוספות כלולות במחיר, עבור אתר אחד, ועד 599$ לשנה עבור 100 אתרים.

לינק לתוסף Flexible Shipping – להגיע לכולם בלי בעיה – בניית אפשרות למשלוחים התוסף מאפשר חישוב הוצאות המשלוח באמצעות מחשבון המתבסס על משקל, סכומים, ספירת מוצרים ועוד, במיוחד כשמדובר בחנות בעלת מגוון רחב של מוצרים שונים, שעלות המשלוח שלהם עלולה להשתנות מעת לעת ולהשפיע על מעגל ההוצאות וההכנסות של החנות. מציע אפשרות להורדת עלויות משלוח כאשר הלקוח מגיע לסכום מסויים. שליטה על אפשרויות המשלוח לפי גודל מוצר, כמות ועוד. מחיר: 89$ בשנה עבור אתר אחד, 149$ לשנה עבור 25 אתרים. לינק לתוסף  WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips – דבקות במטרה – ייצור מדבקות למשלוח וחשבוניות תוסף המאפשר שליחת חשבוניות בפורמט PDF ותלושי אריזה ללקוחות באמצעות דוא"ל עם תבנית אימייל HTML / CSS בהתאמה אישית. בנוסף, הוא מציע מספר שפות כולל צ'כית, הולנדית, אנגלית, פינית, צרפתית, גרמנית ועוד. מחיר: רישיון עבור אתר אחד – € 59.00, רישיון ל-3 אתרים- 119.00 €, רשיון ל-25 אתרים- 249.00 €

 

לינק לתוסף WP All Import – WooCommerce Add-On Pro – לערוך הכל במכה באמצעות התוסף הבא, תוכלו לייצא ולייבא מחדש את כל המוצרים באתר, זו אחלה של תוספת למקרה ואתם צריכים לערוך שינויים בכמות גדולה. התוסף בנוי בצורת גרור ושחרר ולכן הוא מאוד נוח לשימוש. מחיר: 99$ עבור גרסת ייבוא או ייצוא בלבד, ו-169$ עבור 2 האפשרויות יחד.

לינק לתוסף cartflow – שלא יברחו לכם – תוסף לעגלות נטושות בזכות התוסף הבא, תוכלו להגביר משמעותית המרות בתוך האתר, בכך שתצרו עוד הזדמנויות רכישה, הנעות לפעולה לרכישת מוצרים שיכולים להתאים ללקוח ולהתווסף לסל הקניות בעת ביצוע הרכישה הראשונה. אפשר לבחור מתוך התבניות המוכנות ולערוך אותן פרטנית – לשנות מחירים בהתאם למה שנרצה להציג ללקוח ולשמור פרטים שיקצרו את תהליך הרכישה בפעם הבאה. במידה והלקוח ממלא פרטים ולא משאיר פרטי כרטיס אשראי ניתן לשלוח לו הודעות שיניעו אותו לסיים את הרכישה.  מחיר: 209$ עבור מנוי שנתי ו-999$ למנוי לייפטיים. 

לינק לתוסף tawk.to – יש עם מי לדבר – תוסף צ'אט מנסיון, העובדה שיש באתר צ'אט, מצמצמת משמעותית את חששות הלקוח. ברגע שיש לו חשש כלשהו הוא פונה לצ'אט, מדבר עם מישהו אמיתי שעונה לו והדבר מסייע לסגור את העסקה ובונה מערכת אמינות בין הלקוח לעסק. התוסף מאפשר הטמעת צ'אט ולשוחח עם המבקרים באתר שלך, להגיב לכרטיסי תמיכה וליצור מרכז תמיכה המאפשר ללקוחות לעזור לעצמם. מחיר: חינם

לינק לתוסף שיקפצו לכם – פופ אפים Poptin תוסף לבניית פופ אפים לוורדפרס, הכוללים טפסים ליצירת קשר, ומסייע בהמרת מבקרים באתר ללידים, שימור דאטה ואף לסגירת עסקאות. ניתן לעצב את הפופאפים אישית והוא ממש נוח לשימוש. זמין להורדה באתר של וורדפרס. וגם חברה ישראלית! מחיר: חינם בגרסה בסיסית מאוד של עד 1,000 מבקרים, 19$ לחודש ל-10,000 מבקרים, 49$ לחודש ל-50,000 מבקרים ו-99$ לחודש ל-150,000 מבקרים.

 

לינק לתוסף Elementor Popup builder – למי שיש כבר אלמנטור על אותו עיקרון רק מותאם אישית לאלמנטור, מבית אלמנטור. מאפשר עיצוב מותאם אישית של הפופאפים לפי השפה העיצובית של האתר, מיקום, גודל ועוד. כמובן נוח לשימוש כמו כל חווית העריכה והבניה של אלמנטור. מחיר: 49$ בשנה לאתר אחד (לכל האלמנטור), 99$ ל-3 אתרים, 199$ ל-25 אתרים, 499$ ל-100 אתרים ו-999$ ל-1000 אתרים.

לינק לתוסף Cart Popup For Woocommerce – שיקפצו לכם – לעגלה התוסף מאפשר לגולש להמשיך לגלוש בחנות לאחר הוספת פריט לעגלה, ובכך לא צריך לחכות לרענון הדף. הוא יציג באופן מיידי את הפריט שנוסף לעגלה עם כפתורי View Cart & Checkout. בגרסה החינמית ניתן להוסיף לעגלה ללא רענון בדף המוצר ולעדכן כמות מוצרים בחלון הפופ-אפ בלבד. בגרסת פרו כבר כל האפשרויות פתוחות – לראות כל הפריטים שנוספו בעגלה, לגשת בקלות לעגלה מכל מקום באמצעות אייקון של הסל, הצגת מוצרים קשורים, סל בהתאמה אישית עם אייקונים שונים לבחירה, עיצוב מותאם אישית ועוד. מחיר: חינם ו-14$ לגרסת פרו עם רשיון לאתר אחד.

לינק לתוסף JetSmartFilters – תהיו חכמים ותדעו לסנן – תוסף פילטר חכם באתר עוד תוסף מבית קרוק-בלוק, התוסף מאפשר לגולש לבצע סינון מוצרים שרלוונטים עבורו לפי קטגוריות שבחר. סופר חשוב בבניית חווית המשתמש, ממקד את הלקוח, מקל עליו ומקצר את זמן הרכישה. התוסף מאפשר הוספת מגוון רחב של פילטרים – טווח מחירים, מידות, צבעים, זמינות ועוד. מחיר: 24$ לשנה עבור אתר אחד, 130$ לשנה לאתר אחד כולל הכל, 265$ לשנה ללא הגבלה, 750$ לגרסת לייפטיים הכל כלול, ויש גם אפשרות לבחירת תכנית מותאמת אישית ואז המחיר משתנה בהתאם לתוספות.

לינק לתוסף WooCommerce One Page Checkout – כל הקנייה בדף אחד התוסף מאפשר להפוך כל עמוד לדף רכישה/קופה. יש בזה יתרון כי זה מאפשר ללקוחות לרכוש במעמד קופה מותאם אישית על ידי הצגת בחירת מוצרים והטפסים לקופה באותו עמוד. הלקוחות יכולים להוסיף או להסיר מוצרים מהעגלה שלהם ולהשלים תשלום מבלי לעזוב את הדף ולהמתין לטעינה של דף חדש מחיר: 79$ לשנה.

לינק לתוסף WooCommerce Subscriptions – תנו לעצמכם קצת קרדיט – שמרו את פרטי האשראי לקניות מתחדשות באמצעות התוסף הזה תוכלו לשמור פרטי אשראי של הלקוחות שלכם, מה שיבטיח שהם כנראה יחזרו לרכוש בחנות שלכם בעתיד, אחרת מדוע הסכימו לשמור אותם? המערכת מסונכרנת עם למעלה מ- 25 אפשרויות תשלומים לתשלומים חוזרים אוטומטיים, מנפיקה חשבוניות וקבלות אוטומטיות בדוא"ל תומכת במילוי מחדש אוטומטי בתשלומי מנוי כושלים, ומאפשרת למנויים את היכולת לנהל את התוכנית שלהם, כולל שדרוג או שדרוג לאחור ועוד. מעולה למי שמוכר מנויים / מוצרים על בסיס קבוע ורוצה להציע קניות חודשיות אוטומטיות מחיר: 199$ לשנה

לינק לתוסף סיכום כל אחד מהתוספים שדיברנו עליהם ישדרגו משמעותית את חווית הקנייה באתר שלכם, וסביר להניח שבשימוש נכון יגדילו את המכירות ובסופו של דבר את ההכנסות שלכם מהאתר. גם אם לא תבחרו להשתמש בכולם ורק בחלק מהם, הם עדיין ישפרו משמעותית את החנות וימצבו אתכם במגרש של הגדולים. תמיד תבחרו בתכנית שמתאימה לצרכי האתר שלכם ואל תמהרו לשדרג יתר על המידה, במיוחד אם החנות שלכם לא בהכרח דורשת פיצ'רים מורכבים מידי, ומנגד – אם יש לכם חנות ענק ואתם לא מצליחים להשתלט עליה – תעברו סעיף סעיף ותחשבו טוב איך כל אחד הולך לשדרג אותה ולהקל גם עליכם בניהולה.

על הכותב  אור פיאלקוב, בן 37, מייסד ומנכ”ל חברת פיאלקוב דיגיטל, חברה המתמחה בפרסום בפייסבוק ומגוון ערוצים נוספים. מומחה בשיווק דיגיטלי, מעביר סדנאות והרצאות בנושא שיווק בעזרת כלים מתקדמים לחברות וליחידים. הבעלים של  EasyCloud – חברת אחסון אתרים בענן. חברה שמנגישה את עולם אחסון אתרים בענן בעזרת Cloudways לכל אחד. דרך חברות אחסון הענן הגדולות בעולם עם ממשק נוח, אבטחת אתרים מקסימלית ומחיר מעולה.

 

רגע רגע, אהבתם את המאמר? תמשיכו למאמר הבא: