לוגו אלי סאסי

עדכוני גוגל מאז ועד היום ! [לא פספסנו סעיף]

מה תמצאו במאמר זה?

עדכוני גוגל מאז ועד היום ! [לא פספסנו סעיף]

עדכון BERT: עדכון זה שוחרר באוקטובר 2019, והוא התמקד בשיפור ההבנה של גוגל בעיבוד שפה טבעית. BERT ראשי תיבות של "Bi-directional Encoder Representations from Transformers" והוא אלגוריתם למידה עמוקה המשמש כדי לעזור לגוגל להבין טוב יותר את הכוונה מאחורי שאילתות חיפוש. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד ביצירת תוכן באיכות גבוהה המתייחס לכוונת המשתמש ומשתמש בשפה טבעית.

עדכון ליבה של ינואר 2020: עדכון זה שוחרר בינואר 2020 וזה היה עדכון אלגוריתם ליבה רחב. זה השפיע על מגוון רחב של אתרים בתעשיות שונות. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד ביצירת תוכן איכותי, שיפור חווית משתמש ובניית קישורים נכנסים סמכותיים.

עדכון ליבה של מאי 2020: עדכון זה שוחרר במאי 2020 והיה עדכון אלגוריתם ליבה רחב נוסף. זה השפיע על אתרים במגוון תעשיות ונישות. כדי להימנע מהשפעה מעדכון זה, על מקדמי אתרים להתמקד ביצירת תוכן איכותי, רלוונטי וסמכותי, שיפור ביצועי האתר ובניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה.

עדכון חווית דף: עדכון זה שוחרר ביוני 2021, והוא מתמקד בחוויית המשתמש של דף אינטרנט. באופן ספציפי, העדכון מודד את מהירות הטעינה, הידידותיות לנייד, גלישה בטוחה וגורמים נוספים כדי לקבוע את חוויית הדף הכוללת של האתר. כדי לא להיות מושפעים מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד בשיפור מהירות האתר, הידידותיות לנייד וחוויית המשתמש הכוללת.

Core Web Vitals Update: עדכון זה הושק גם ביוני 2021, והוא מתמקד במדדים ספציפיים הקשורים לחוויית משתמש עם דף אינטרנט, כולל מהירות טעינת עמוד, אינטראקטיביות ויציבות ויזואלית. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד באופטימיזציה של ביצועי האתר שלהם, שיפור מהירות טעינת הדפים והבטחת חווית משתמש חלקה.

עדכון ליבה של דצמבר 2021: עדכון זה הושק בדצמבר 2021, וזה היה עדכון ליבה רחב שהשפיע על האופן שבו גוגל מדרגת את דפי האינטרנט. אתרים רבים חוו תנודות בדירוג שלהם כתוצאה מעדכון זה. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד ביצירת תוכן איכותי ורלוונטי, אופטימיזציה של ביצועי האתר שלהם ובניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה.

עדכון ספאם: במאי 2022, גוגל השיקה עדכון לשיפור האלגוריתמים שלה לזיהוי ספאם. העדכון נועד למקד לתוכן ספאמי ואתרים באיכות נמוכה המשתמשים בטכניקות מניפולטיביות כדי לשפר את דירוג החיפוש שלהם. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד ביצירת תוכן איכותי ומקורי, הימנעות מהסתימות של מילות מפתח ובניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה.

עדכון ליבה של יוני 2022: עדכון ליבה רחב נוסף הושק ביוני 2022, שהשפיע על הדירוג של אתרים רבים. עדכון זה הדגיש את החשיבות של איכות התוכן, הרלוונטיות והסמכותיות. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד ביצירת תוכן איכותי וסמכותי, אופטימיזציה של ביצועי האתר ובניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה.

עדכון חיפוש מקומי בספטמבר 2022: בספטמבר 2022, גוגל השיקה עדכון לאלגוריתם החיפוש המקומי שלה, שהשפיע על אופן הדירוג של עסקים מקומיים בתוצאות החיפוש. העדכון נועד לשפר את הדיוק והרלוונטיות של תוצאות החיפוש המקומיות. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד באופטימיזציה של האתר שלהם לחיפוש מקומי, בניית קישורים נכנסים מקומיים באיכות גבוהה, ובהבטחה שהמידע העסקי שלהם מדויק ומעודכן במדריכים ובפלטפורמות המקומיות.

רוצה לדעת יותר איך לקדם אתרים? לחץ כאן!

רוצה להפוך למקדם בעצמך? לחץ כאן !

רגע רגע, אהבתם את המאמר? תמשיכו למאמר הבא: