עדכוני גוגל מאז ועד היום ! [לא פספסנו סעיף]

זמן קריאה: 2 דקות

עדכוני גוגל מאז ועד היום ! [לא פספסנו סעיף]

עדכון BERT: עדכון זה שוחרר באוקטובר 2019, והוא התמקד בשיפור ההבנה של גוגל בעיבוד שפה טבעית. BERT ראשי תיבות של "Bi-directional Encoder Representations from Transformers" והוא אלגוריתם למידה עמוקה המשמש כדי לעזור לגוגל להבין טוב יותר את הכוונה מאחורי שאילתות חיפוש. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד ביצירת תוכן באיכות גבוהה המתייחס לכוונת המשתמש ומשתמש בשפה טבעית.

עדכון ליבה של ינואר 2020: עדכון זה שוחרר בינואר 2020 וזה היה עדכון אלגוריתם ליבה רחב. זה השפיע על מגוון רחב של אתרים בתעשיות שונות. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד ביצירת תוכן איכותי, שיפור חווית משתמש ובניית קישורים נכנסים סמכותיים.

עדכון ליבה של מאי 2020: עדכון זה שוחרר במאי 2020 והיה עדכון אלגוריתם ליבה רחב נוסף. זה השפיע על אתרים במגוון תעשיות ונישות. כדי להימנע מהשפעה מעדכון זה, על מקדמי אתרים להתמקד ביצירת תוכן איכותי, רלוונטי וסמכותי, שיפור ביצועי האתר ובניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה.

עדכון חווית דף: עדכון זה שוחרר ביוני 2021, והוא מתמקד בחוויית המשתמש של דף אינטרנט. באופן ספציפי, העדכון מודד את מהירות הטעינה, הידידותיות לנייד, גלישה בטוחה וגורמים נוספים כדי לקבוע את חוויית הדף הכוללת של האתר. כדי לא להיות מושפעים מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד בשיפור מהירות האתר, הידידותיות לנייד וחוויית המשתמש הכוללת.

Core Web Vitals Update: עדכון זה הושק גם ביוני 2021, והוא מתמקד במדדים ספציפיים הקשורים לחוויית משתמש עם דף אינטרנט, כולל מהירות טעינת עמוד, אינטראקטיביות ויציבות ויזואלית. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד באופטימיזציה של ביצועי האתר שלהם, שיפור מהירות טעינת הדפים והבטחת חווית משתמש חלקה.

עדכון ליבה של דצמבר 2021: עדכון זה הושק בדצמבר 2021, וזה היה עדכון ליבה רחב שהשפיע על האופן שבו גוגל מדרגת את דפי האינטרנט. אתרים רבים חוו תנודות בדירוג שלהם כתוצאה מעדכון זה. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד ביצירת תוכן איכותי ורלוונטי, אופטימיזציה של ביצועי האתר שלהם ובניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה.

עדכון ספאם: במאי 2022, גוגל השיקה עדכון לשיפור האלגוריתמים שלה לזיהוי ספאם. העדכון נועד למקד לתוכן ספאמי ואתרים באיכות נמוכה המשתמשים בטכניקות מניפולטיביות כדי לשפר את דירוג החיפוש שלהם. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד ביצירת תוכן איכותי ומקורי, הימנעות מהסתימות של מילות מפתח ובניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה.

עדכון ליבה של יוני 2022: עדכון ליבה רחב נוסף הושק ביוני 2022, שהשפיע על הדירוג של אתרים רבים. עדכון זה הדגיש את החשיבות של איכות התוכן, הרלוונטיות והסמכותיות. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד ביצירת תוכן איכותי וסמכותי, אופטימיזציה של ביצועי האתר ובניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה.

עדכון חיפוש מקומי בספטמבר 2022: בספטמבר 2022, גוגל השיקה עדכון לאלגוריתם החיפוש המקומי שלה, שהשפיע על אופן הדירוג של עסקים מקומיים בתוצאות החיפוש. העדכון נועד לשפר את הדיוק והרלוונטיות של תוצאות החיפוש המקומיות. כדי להימנע מלהיות מושפע מעדכון זה, מקדמי אתרים צריכים להתמקד באופטימיזציה של האתר שלהם לחיפוש מקומי, בניית קישורים נכנסים מקומיים באיכות גבוהה, ובהבטחה שהמידע העסקי שלהם מדויק ומעודכן במדריכים ובפלטפורמות המקומיות.

רוצה לדעת יותר איך לקדם אתרים? לחץ כאן!

רוצה להפוך למקדם בעצמך? לחץ כאן !

לאיזה חלק במאמר תרצה לחזור?

אלי סאסי
מאיה ביטוןמאיה ביטון
15:53 11 Oct 22
לא יצא לי לבדוק עם יותר מדי משווקים אבל ראיתי המלצה על אלי שקרצה לי והתחלנו תהליך, לא היה לנו דף נחיתה אז הוא בנה לי אחד מ-0 הקשיב לכל תיקון/שינוי הכי קטן שצריך ויצא מהמם ומרשים!!אחר כל התחלנו עם השיווק הממומן, במילות מפתח הכי חזקות הדף שלי נמצא על התוצאה הראשונה בראש העמוד תוך זמן קצר כבר התחלתי לקבל לידים למרות החגים!ממליצה בחום?
Nir DahanNir Dahan
13:03 17 Sep 22
הגעתי לאלי אחרי שעברתי 3 חברות מהמובילות בתחום קידום האתרים ו איכזבו אותי מאוד התלבטתי אם אלי יקדם את האתר מאחר וראיתי שהוא מלמד קידום אתרים שיתפתי אותו בדילמה גיליתי בן אדם מדהים,סבלני,גמיש ואז החלטתי ללמוד קידום אתרים למרות שאני לא קשור לתחום למדתי בשביל לקדם את האתר שלי באופן עצמאי.לאחר מספר שיעורים הגעתי למקומות קידום שלא חלמתי עליהם בזכותו של אלי סאסי .תמיד היה זמין וקשוב לשאלות שלי.ממליץ מאוד מאוד ללמוד קידום/לקדם אתר אצל אלי סאסי .היה שווה הכל כי בזכות הידע שנתן לי הגעתי למקומות קידום מדהימים.
Roman WeinsteinRoman Weinstein
13:14 18 Aug 22
אלי הוא אחד אנשי הקידום הכי תותחים בארץ. גוגל העניש את האתר שלנו בגלל תקלות בשרת וכל המילים שלנו עפו לעמוד 10 תוך פחות מ3 חודשים אלי הטיס הכל למקום הראשון. כל פרוייקט שיש לי ישר הולך לאלי. מלך.
dor yehudador yehuda
07:27 18 Aug 22
חיפשתי דרך לקדם את העסק שלי בגוגל ועשיתי סקר שוק נרחב. לאחר המלצות רבות הגעתי לאלי שהוא אחת הבחירות הטובות ביותר לעסק שלי!נתחיל בזה שהפרסום היעיל ביותר והלקוחות לא מפסיקים להגיע.אני כבר שנה עובד איתו ובכל שאלה / בקשה / התייעצות הוא תמיד נותן 200% בשביל הלקוחות שלו ובגובה העיניים!מאחל לעצמי שכל האנשי מקצוע שאבחר לעבוד איתם יהיו כמוהו האיש ברכה לכל עסק!
Lian DigmiLian Digmi
07:21 18 Aug 22
קודם כל ולפני הכל אלי הוא הבנאדם שיכול להוביל את העסק שלך לשמיים ,בזכותו העסק שלי במקום אחר לגמרי !מלבד זאת שהוא יודע להקשיב וחושב קדימה מה הכי טוב לעסק שלי,הוא אכפתי ותמיד בודק שואל ושם בשבילי!תודה אלי על הכל אין עלייך !!!!
js_loader

גם לאתר שלך
יש מקום בעמוד ה -1 בגוגל

אלי סאסי

מאמר זה נכתב ע"י אלי סאסי.
מקדם אתרים משנת 2010, מומחה בבנייה וקידום אתרים בגוגל בשיטות SEO&PPC.

אולי תתעניין גם ב: פרסום בגוגלבניית אתרים