10 דרכים להרוויח כסף מהבית

זמן קריאה: 5 דקות

האינטרנט וערוצי הפרסום מכילים בחובם הרבה הזדמנויות, הזדמנויות להכנסה נוספת מהבית. למעשה, ישנם מקצועות ושירותים שאותם תוכלו לספק ובאמצעותם תוכלו להרוויח לא מעט כסף. לדוגמא: שירותי עיצוב גרפי, שירותים למקדמי אתרים, קידום אתרים ללקוחות, כתיבת תוכן, ועוד. בפוסט זה, אסביר מהם 10 הדרכים הנפוצות ביותר להרוויח כסף מבלי לצאת מהבית, בהתחייבות.

שימו לב: לא מדובר בהתעשרות מהירה, בעבודה קלה, רק עם עבודה קשה תצליחו במשימה.

למה כדאי להרוויח כסף מהבית ולמי זה מתאים?

במאה ה־21, בעידן הנוכחי, עבודות ישנות הפכו לפחות רלוונטיות, פחות מתאימות, ופחות מושכות. כיום, בשנת 2022, יותר ויותר צרכנים עובדים מהבית. זה נוח, מפתה, וריווחי הרבה יותר. עבודות מהבית יכולות להיות עם כל מחשב ברשותכם ויכולות להתאים לכולם – החל מאימהות, סטודנטים, חיילים צעירים, צרכנים המעוניינים להשלים הכנסה, זה פשוט מתאים לכולם. טווח הגילאים לא מוגבל, ניתן להרוויח כסף מהבית בכל גיל אפשרי – בני נוער, בוגרים, מבוגרים, בכל גיל אפשרי.

אז למה כדאי להרוויח כסף מהבית? הנה מספר נתונים שיתנו לכם סיבה מוצדקת לבחירה:

 • השלמת הכנסה – קשה לחיות בישראל, ההוצאות גוברות וההכנסה פוחתת. בשנת 2022, אני רואה גידול משמעותי בכמות הצרכנים המעוניינים לפיתוח קריירה, לעבודה מהבית. עבודה מהבית פותחת לנו דלת לקריירה חדשה, השלמת הכנסה, ואף הכנסה פסיבית. למעשה, זוהי הסיבה הבלעדית שבה צרכנים בוחרים בעבודה מהבית.
 • חיסכון במשאבים – בעידן הקודם, בשביל להרוויח כסף תושבים היו צריכים להחזיק מלאי, מחסן או חנות בהשכרה, ושירותים נוספים הנדרשים בהוצאה כספית. כיום, במאה ה־21, כל מה שתצטרכו הוא חלל עבודה, חשמל, ואינטרנט בסיסי. ללא ספק, עבודה מהבית חוסכת משאבים, הוצאות נלוות, והרבה כאבי ראש לעסקים. זוהי הבחירה החסכונית ביותר.
 • ידע והתפתחות – בשנת 2021, הרבה מאוד צרכנים עוזבים את עבודתם בגלל המשכורת, בגלל התשוקה, ובגלל ההתפתחות. מרבית מהצרכנים מעוניינים בהסבת מקצוע במטרה להתקדם בחייהם, להרוויח יותר כסף, וללמוד. עבודה מהבית יכולה לספק לכם את התאבון והרעב שהצטבר כל כך הרבה זמן, את המשכורת שאליה כיוונתם, ואת האתגר המעשי. אוהבים את תחום העיצוב הגרפי? את תחום השיווק והפרסום? עבודה מהבית זה הפתרון.
 • ללא בוס, חיסכון בזמן – עבודה מהבית מעניקה לכם נקודות זכות נוספות, לא קיים בוס, לא קיים מי שינהל אתכם, והחיסכון בזמן הוא אדיר. בקיצור, אתם פשוט חופשיים. אם זאת, כמובן, קיימת התחייבות שהעבודה תתבצע על פי הדד ליין שנקבע מראש.
 • תחושה מספקת – עבודה מהבית מעניקה לכולם תחושה מספקת, תחושה אמיתית. בני האדם תמיד מחפשים את האתגר הבא, את התחושה הטובה והביטחון העוצמתי. להרוויח כסף מהבית הינה התחושה המספקת ביותר, אשכרה עשינו בכוחות עצמינו משהו טוב. זוהי התחושה שמלווה מאות ואף אלפי עסקים, פרילנסרים, סטודנטים, וחיילים. רוצים לעשות משהו טוב יותר? מאתגר? להרוויח כסף מהבית זה הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

השלמת הכנסה היא הסיבה העיקרית לעבודה מהבית, אליה יעידו אלפי פרילנסרים ועסקים. אם זאת, פירטנו סיבות נוספות שיכולות להיות מוצדקות לפני קבלת ההחלטה הסופית. להרוויח כסף מהבית זה אפשרי, זה לא חלום, זה המציאות של אלפי צרכנים בישראל. גילוי נאות – גם שלי.

10 דרכים להרוויח כסף מהבית – גזרו ושמרו

כיום, בשנת 2022, אפשר להרוויח כסף מהיכולות, הכישורים, והמקצועות שלמדנו בשנים האחרונות. לדוגמא: בניית נכס דיגיטלי, הקמת אתר עם פרסומות או Affiliate, מכירת מוצרים באינטרנט, בניית קורסים מקוונים, אימון אישי אחד על אחד, שיעורים פרטיים, ועוד. בקיצור, הידע שלכם שווה כסף.

אז איך ניתן להרוויח כסף מהבית? מה כדאי לעשות? הנה 10 דרכים יצירתיות לייצר הכנסה מהבית:

 1. כתיבת תוכן – כתיבת תוכן הינה כתיבה הנועדה למספר מטרות: כתיבה לצורכי קידום, כתיבה מקצועית או אינפורמטיבית, כתיבה שיווקית לאתרי אינטרנט, וכתיבת מוצרים. אם התפתחות האלגוריתם של גוגל, הדרישה לכותבי תוכן הינה גדולה מתמיד! מרבית מהמקדמים מחפשים כותבי תוכן חדשים, ולכן, מדובר בעבודה די יציבה וקבועה. על ידי כתיבת תכנים למספיק לקוחות תוכלו לייצר הכנסה נוספת מהבית, הכנסה של כ־8,000₪.
 2. פיתוח קורסים מקוונים – קורסים מקוונים הינם קורסים בפלטפורמת וידאו שנועדו לספק ידע מקצועי למשתמש, לפתוח בפניו הזדמנויות ועולמות חדשים ללמידה. לדוגמא: קורס קידום אתרים, קורס תכנות, וקורסים אחרים ונוספים. יש לכם ידע בתחום מסוים? צרו ממנו קורס וידאו והרוויחו כסף באופן אוטומטי. שימו לב: קורסים מיועדים לקומץ אנשים ספציפיים, הקורס דורש הבנה מקצועית, ביטחון, ויכולת דיבור מאוד משכנעת.
 3. שירותי קידום אורגני – שירות קידום אתרים אורגני הינו שירות שנועד לקדם אתרים בצורה ידנית, על ידי ביצוע מספר משימות: כתיבת תכנים, אופטימיזציה מלאה, קישורים, ועוד. עברתם קורס קידום אתרים בהצלחה רבה? יש לכם ידע וניסיון? הפכו את זה לנכס. אתם יכולים לספק שירותי קידום אורגני ללקוחות ובכך להרוויח כסף מהבית. באופן ממוצע, ניתן להרוויח כ־15,000₪ בחודש על ידי ביצוע פעולות אורגניות למספר לקוחות בלבד. בנוסף, ניתן לייצר רווחים נוספים מהבית באספקת השירותים לחברות, סוכנויות, ומקדמי אתרים.*על ידי הידע בתחום הקידום האורגני תוכלו לייצר לעצמכם כסף באמצעות קידום אתרכם. לדוגמא: קידום אתר למטרות רווח מפרסומות, לידים, דרופ שיפינג, Affiliate, ועוד.
 4. שירות ניהול קמפיינים באינטרנט – שירות ניהול קמפיינים הינו שירות שבו אתם מייעלים את העבודה ומייצרים הכנסות לבעלי העסק, ללקוחותיכם, כקמפיינרים. השירות כולל אופטימיזציה של הקמפיין, טרגוט ספציפי, כתיבת מודעות, וטריקים לייעול התקציב. שירותי ניהול קמפיינים באינטרנט יכול להתבצע על מספר פלטפורמות: קמפיין ממומן בגוגל, ברשתות החברתיות, ובערוצי תוכן נוספים. יש לכם ידע בזה? הפכו את זה למינוף.
 5. עיצוב גרפי לכל מטרה – עיצוב גרפי הינו שירות הסופק על ידי מעצבים גרפיים. השירות נדרש לעיצוב לוגואים חדשים, עיצוב סקיצה חדשה לאתר בפורמט PSD, עיצוב כרטיסי ביקור, ועוד. בקיצור, מיתוג לעסקים. זהו שירות נוסף שיכניס לכם אלפי שקלים כל חודש. את השירות ניתן להציע גם מהבית, כפרילנסרים או כחברה בע"מ. בשעה בודדת אחת ניתן להרוויח כ־500₪ במינימום, על שירותי עיצוב כאלה ואחרים. יש לכם ניסיון? לכו על זה.
 6. שירות בניית אתרי אינטרנט – כיום, כל עסק צריך אתר אינטרנט ממיר ומכירתי. שירות בניית אתרים לעסקים הינו שירות המסופק על ידי בוני אתרים, חברות לבנייה, ופרילנסרים. השירות נותן מענה לעסקים המעוניינים להיכנס לעולם הדיגיטלי, במיוחד בשנת 2022. למדתם קורס בניית אתרים לאחרונה? כנראה שזה השירות המתאים ביותר עבורכם.
 7. שירותי תכנות לבעלי אתרים – בעולם ההיי-טק שירותי תכנות הינם חובה. שירותי התכנות מסופקים על ידי מתכנים, פרילנסרים, ובעלי הרקע המתאים. למדתם תכנות בצורה מפורטת? באפשרותכם להציע את השירות כפרילנסרים או להתקבל לעבודה כשכירים. ניתן לעבוד בתכנות גם מהבית, כשכירים או כעצמאיים בתחום. לכו על זה, הדרישה גדולה.
 8. מסחר באינטרנט לצרכנים – בשנים האחרונות, מסחר אלקטרוני צבר תאוצה רבה. כיום, צרכנים רבים מעוניינים וחפצים בקנייה של מוצרים מאמאזון, איביי, וכמובן אלי אקספרס. באמצעות מסחר באינטרנט תוכלו למכור את המוצרים שלכם לצרכנים, לייצר דרופשיפינג, ולייצר הכנסה נוספת מבלי לצאת מהבית. אוהבים את אתרי המסחר? התשוקה שווה כסף.
 9. שירותי ייעוץ או הדרכות – מרצים בנפשכם? אתם יכולים לעשות מזה הרבה יותר כסף. אוהבים להרצאות? ללמד דברים חדשים? היו מנטורים, מאמנים, או מרצים. הידע שלכם שווה זהב! זכרו זאת. על ידי שירותי הייעוץ ניתן להרוויח אלפי שקלים בחודש, בוודאות. בדומה לקורסים מוקלטים, הפעם, כמרצים, תספקו את שירותי הייעוץ וההדרכה בלייב. באופן עקרוני, העלות לייעוץ עומדת על כ־250-800₪. לעומת זאת, הרצאה שלמה תכניס לכם בין 800-1,500₪ להרצאה בלבד. טובים בלדבר? זה המקצוע שעליו חלמתם.
 10. שירותי פרילנס אחרים – ישנם שירותים רבים שפרילנסרים מציעים לעסקים. אם יש לכם כישרון מסוים, מקצוע מועדף, או תחביב אישי, ניתן לעשות מהם הרבה יותר כסף. חשבו על משהו שאתם הכי טובים בו, בדקו האם קיים לזה שוק, ושווקו את עצמכם באינטרנט. ניתן לעשות זאת על ידי יצירת קמפיין שיווקי, קידום אתר אורגני, או הפצת דף נחיתה ייעודי.

מבזבזים יותר מידי זמן בבית? הגיע הזמן לעשות מזה כסף! פשוט בחרו את הדרך שאתם אוהבים. לרשותכם, 10 דרכים יצירתיות להרוויח כסף מהבית, בצורה אידיאלית ונוחה לבקשתכם. כעת, זה הזמן לבחור. טיפ: אל תבחרו במה שמניב הכי הרבה כסף, בחרו במה שאתם אוהבים, בתשוקה.

לסיכום – האם ניתן להרוויח כסף מהבית?

כפי שאתם יכולים לראות, האינטרנט מחפש אתכם, ההזדמנויות רבות, והבחירה היא קשה, כצפוי. חשיבה יצירתית, היגיון בריא, והרבה תשוקה, הם אלה שיובילו אתכם להכנסה נוספת מהבית. אם זאת, שלא תבינו לא נכון, לא מדובר כאן בעבודה קלה, העבודה כרוכה בזמן, כאבי ראש, ועוד. עבודה מהבית תספק לכם נוחיות, חופש, והכנסה נוספת שאותה בוודאי אתם צריכים.

לאיזה חלק במאמר תרצה לחזור?

אלי סאסי
מאיה ביטוןמאיה ביטון
15:53 11 Oct 22
לא יצא לי לבדוק עם יותר מדי משווקים אבל ראיתי המלצה על אלי שקרצה לי והתחלנו תהליך, לא היה לנו דף נחיתה אז הוא בנה לי אחד מ-0 הקשיב לכל תיקון/שינוי הכי קטן שצריך ויצא מהמם ומרשים!!אחר כל התחלנו עם השיווק הממומן, במילות מפתח הכי חזקות הדף שלי נמצא על התוצאה הראשונה בראש העמוד תוך זמן קצר כבר התחלתי לקבל לידים למרות החגים!ממליצה בחום?
Nir DahanNir Dahan
13:03 17 Sep 22
הגעתי לאלי אחרי שעברתי 3 חברות מהמובילות בתחום קידום האתרים ו איכזבו אותי מאוד התלבטתי אם אלי יקדם את האתר מאחר וראיתי שהוא מלמד קידום אתרים שיתפתי אותו בדילמה גיליתי בן אדם מדהים,סבלני,גמיש ואז החלטתי ללמוד קידום אתרים למרות שאני לא קשור לתחום למדתי בשביל לקדם את האתר שלי באופן עצמאי.לאחר מספר שיעורים הגעתי למקומות קידום שלא חלמתי עליהם בזכותו של אלי סאסי .תמיד היה זמין וקשוב לשאלות שלי.ממליץ מאוד מאוד ללמוד קידום/לקדם אתר אצל אלי סאסי .היה שווה הכל כי בזכות הידע שנתן לי הגעתי למקומות קידום מדהימים.
Roman WeinsteinRoman Weinstein
13:14 18 Aug 22
אלי הוא אחד אנשי הקידום הכי תותחים בארץ. גוגל העניש את האתר שלנו בגלל תקלות בשרת וכל המילים שלנו עפו לעמוד 10 תוך פחות מ3 חודשים אלי הטיס הכל למקום הראשון. כל פרוייקט שיש לי ישר הולך לאלי. מלך.
dor yehudador yehuda
07:27 18 Aug 22
חיפשתי דרך לקדם את העסק שלי בגוגל ועשיתי סקר שוק נרחב. לאחר המלצות רבות הגעתי לאלי שהוא אחת הבחירות הטובות ביותר לעסק שלי!נתחיל בזה שהפרסום היעיל ביותר והלקוחות לא מפסיקים להגיע.אני כבר שנה עובד איתו ובכל שאלה / בקשה / התייעצות הוא תמיד נותן 200% בשביל הלקוחות שלו ובגובה העיניים!מאחל לעצמי שכל האנשי מקצוע שאבחר לעבוד איתם יהיו כמוהו האיש ברכה לכל עסק!
Lian DigmiLian Digmi
07:21 18 Aug 22
קודם כל ולפני הכל אלי הוא הבנאדם שיכול להוביל את העסק שלך לשמיים ,בזכותו העסק שלי במקום אחר לגמרי !מלבד זאת שהוא יודע להקשיב וחושב קדימה מה הכי טוב לעסק שלי,הוא אכפתי ותמיד בודק שואל ושם בשבילי!תודה אלי על הכל אין עלייך !!!!
js_loader

גם לאתר שלך
יש מקום בעמוד ה -1 בגוגל

אלי סאסי

מאמר זה נכתב ע"י אלי סאסי.
מקדם אתרים משנת 2010, מומחה בבנייה וקידום אתרים בגוגל בשיטות SEO&PPC.

אולי תתעניין גם ב: פרסום בגוגלבניית אתרים