רוצה להתייעץ? מלא/י פרטים, או חייג/י: 0546700290
SEO

בניית פרופיל קישורים חיצוניים

ערוץ 14 לשעבר
משלוחה
גוני קריספי-לקוח SEO
rotter
שיא גל
FXP - לקוח קידום אתר וסריקת שגיאות
לקוח SEO

צריכים קישורים טובים לאתר שלכם?
דברו איתי אדאג לכם

 מלא/י פרטים| או חייג/י: 0546700290

לגוגל יש למעלה מ-200 פרמטרים שונים על-פיהם מנוע החיפוש הפופולרי בעולם מחליט את מי להציג ראשון עבור שאילתת החיפוש של הגולש/ת. רבים מן הפרמטרים השונים לא מוכרזים באופן רשמי ולכן זוכים להמון שעות מחקר של חברות קידום אתרים המבקשות לפצח את השיטה. חלק קטן אך משמעותי מן הפרמטרים ידועים ומוכרזים ובמאמר הבא בחרתי להתייחס לפרופיל הקישורים החיצוניים.

החשיבות של קישורים חיצוניים

נתחיל בהגדרות. קישורים חיצוניים הם למעשה לינקים המובילים לדפים שונים באתר שאנו מקדמים מתוך אתרים אחרים. ישנם קישורים רגילים המפנים לאתר וישנם קישורים שיש בהם תגיד nofollow שהמשמעות היא שהאתר המקשר אומר לגוגל: אל תעקבו אחרי הקישור הזה.

ולמה יש תגית nofollow?

כי קישורים מאתרים חיצוניים הם פרמטר קידום של גוגל. גוגל רואים באתרים חזקים המקשרים לאתר שלנו, כמעין המלצה אינטרנטית שמחזקת את סמכות האתר ולכן ישנם אתרים שלא באמת ירצו לשמש כממליצים. בין האתרים שישתמשו בתגיות הללו ניתן למנות פורומים ואינדקסים שבהם גולשים יכולים להעלות קישורים כחלק מהתוכן שהם כותבים, אך האתר עצמו מתנער מן ההמלצה כי הוא איננו שולט בה ומכיר אותה.

קישורים הם עד כדי כך גורם משמעותי בקידום?

כל חברת SEO משקיעה בלקוחותיה זמן בלתי מבוטל בהרחבת פרופיל הקישורים החיצוניים. מדובר בפרמטר חשוב ובעל השפעה שבכל פעם מוכיח את עצמו מחדש. אומרים שתוכן הוא המלך ועל אף שלרוב הדבר הוא נכון, עדיין ישנם אתרים דוגמת אתרי סחר שבהם יש דפים שכוללים רק מוצרים ומתקדמים יפה בתוצאות החיפוש. מה הסוד? לא טעיתם, מפסיק להקים פרופיל קישורים איכותי כדי לפלס את הדרך של דף המוצרים אט אט אל התוצאות הראשונות.

קידום ובניית אתרים>>

מה זה אומר פרופיל קישורים איכותי?

לא כל אתר יכול לקשר לאתר מקביל וחשוב לשים דגש על רלוונטיות. קחו לדוגמה אתר למכירת מכונות תפירה. יהיה הגיוני שנקשר אליו מתוך אתר שעוסק במוצרי חשמל יותר מאשר שנקשר מאתר שעוסק במכונאות רכב. כנ"ל יהיה הגיוני לקשר מאתר שעוסק ברהיטים לבית מאשר אתר שעוסק בריהוט למשרד.

הקפידו לרוב לשמור על רלוונטיות של הקישורים. ובאשר ל-nofollow, חשוב לשלב את הקישורים הללו גם בפרופיל הקישורים שהרי גולשים מדברים וממליצים אחד לשני, וגוגל רואים בכך כקישורים טבעיים שיכולים לעלות בפורומים ואינדקסים שונים.

מסתמכים בעיקר על קישורים? חבל, האתר לא יזוז! 

אולי תרצה לקרוא עוד על​:

איך להיות בעמוד ה-1 בגוגל? 7 טיפים לשנת 2020

CTR SEO1

החשיבות של מטה טייטל מזמינה

הקלדתם ביטוי כלשהו במנוע החיפוש? מיד קפצו מולכם מגוון רחב אתרים שונים שכולם ככולם מציעים את המידע הרלוונטי עבורכם. המבנה של האתרים המופיעים הוא ברור

Read More »
SEO
רוצה לספר לי על האתר שלך? מלא/י פרטים, או חייג/י: 0546700290

* נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד
© 2010-2019 כל הזכויות שמורות – אלי סאסי. אין להעתיק תוכן ללא אישור מפורש בכתב מבעל האתר

האתר נבנה עוצב ומקודם ב ❤ ע"י אלי סאסי

elisasi

היושש… שמח שבחרת ללחוץ עלי : )

קוראים לי דיזי אני הדינוזאור של אלי סאסי
כשהוא מקדם אתרים אני סוגר לו לקוחות חדשים : )

רק המגניבים בוחרים להקליק עלי וזה ממש מרגש אותי

קיבלת ממני הנחה על קידום אורגני + כתבת יח"צ כל חודש במתנה מהאתרים המובילים בישראל מה שיקדם אותך מהררררררררר יותר מאחרים אבל ששש… זה בנינו אה?!

כדי שאדע שבאת דרכי,  תכתוב את הקוד #דינוזאור# בשדה המתאים: