כל המעוניין ללמוד קורס קידום אתרים מבצע מהלך שיתרום לו תרומה מכרעת לחייו, כל זאת כמעט מבלי להזדקק ליכולות מתמטיות, טריגונומטריות או מדעיות כלשהן. קורס קידום אתרים פותח לכם צוהר ללמוד מקצוע עם עבודה, אשר לא מעורבים בו מספרים ואין בו בכלל מדע. ידוע כי גם אומנויות, מנגינה ועד ספרות וסריגה – מצריכות איזושהי יכולת כימות שלא כולם התברכו בה, אך בקורס קידום – הכלל הוא מאד פשוט: מי שרוצה, נהיה מקדם, ומי שנהיה מקדם מרוויח כסף, והרבה.

מדוע לא כולם הלכו להיות מקדמי אתרים?

במשפחות רבות – שומרים העובדים על מסורת ההורים: אם ההורים היו נגנים או אנשי הייטק, גם הם צריכים להיות, ולרוב באותו המקצוע. במשפחות אחרות, רואים בילדים מכונות קריירה, ולכן פחות מתואר במשפטים, רפואה או מדעי המחשב זה לא מקובל שם. מי שיוצא מהנורמות הללו לפיהן אוניברסיטה עדיפה על עשיית כסף מהיר, כי תואר ראשון ושני זה מעמד (ותואר שלישי זה כביכול פסגת האולימפוס), מגלה שדווקא במקצועות טכניים, קלים ופשוטים כמו קידום אתרים מצוי הכסף הממשי.

מה בכל זאת החיסרון של מקדם אתרים?

הוא צריך להיות כל הזמן עקבי מול גוגל. הקורס אמנם מעניק כמה נקודות פתיחה טובות, אך לרוב מה שהיה נכון ב 2013 לא יהיה נכון היום, ולא רק משום שגוגל שינו נהלים בקידום, אלא משום שהביקושים למוצרים מסוימים השתנו על חשבון אחרים, מה שמצריך את המקדם להיות בקיא בכל תחום עיסוק שהוא גם אם הוא הדיוט גמור בו מבחינה פרקטית. בניגוד למה שחושבים, התופעה לפיה בשנה מסוימת מקובל לעשות X ובשנה הבאה Y אינה רק נחלת ההייטק, אלא כמעט כל תחום חיים אפשרי, כולל מקצועות שנראים לנו מאד ישנים ועתיקים.

מה קורס קידום אתרים מעניק לך?

  • אפשרות לעבוד בעבודה מכניסה באמת, במסלול עוקף-אוניברסיטה.
  • אפשרות לקדם את בית העסק שלך.
  • אפשרות להצליח לגרום לכל אתר אינטרנט לקבל חשיפות, ללא קשר למה שרשום בו.

כאשר אתה לומד קורס קידום אתרים, אתה פותח לעצמך צוהר לעולם שכולו פריחה והתחדשות!