בשנים האחרונות, עם התקדמות האינטרנט והטכנולוגיה ניתן לראות כיצד קורסים ולימודים און ליין הפכו להיות נגישים ופופולריים מאוד. היום סדר היום של רבים עמוס מאוד, ולא רבים הם האנשים שיכולים להתחייב ללימודים מחוץ לבית, במיוחד אם הם מצריכים מהם גם זמן נסיעה לא קצר. לכן לימודים און ליין עם מקדם אתרים או פרסום בגוגל הפכו להרבה יותר פופולריים והיום ניתן למצוא מגוון רחב של תלמידים שעבורם זו הדרך היחידה.

אבל זה לא מתאים לכל אחד.

משמעת עצמית גבוהה

אחד התנאים שאתם חייבים לעמוד בהם בכדי שקורס און ליין לקידום אתרים יתאים לכם הוא משמעת עצמית גבוהה. אם אתם לא באמת תתפנו מהעיסוקים שלכם בכדי לשבת מול המחשב וללמוד, ולא תצליחו בכלל להתרכז עם כל הסחות הדעת בבית, חבל על הזמן והכסף שאתם משקיעים בכלל בלהרשם ללימודים כאלו.

לעומת זאת, אם אתם יודעים שיש לכם משמעת עצמית גבוהה, שאתם יכולים לפנות לעצמכם את הזמן והמקום בבית בכדי ללמוד בריכוז רב גם דרך המחשב, ואתם לא יכולים לפנות זמן ללימודים במכללה או בכל מקום אחר מחוץ לבית, ייתכן כי קורס קידום אתרים און ליין הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

לימודים בזמן אמת או הקלטה?

עוד דבר שכדאי לדעת הוא שיש שני סוגים של לימודים און – ליין: לימודים בצורה של שידורים חיים בזמן אמת, בהם יש לכם אפשרות לשאול שאלות במהלך השיעור ולהשתתף ממש כמו בשיעור רגיל, ולימודים אשר מתבצעים בעזרת הקלטות שהיתרון בהם הוא שאתם לא מוגבלים לשעה מסויימת של השיעור ואתם יכולים ללמוד בשעה שנוחה לכם, גם אם זה בשעת לילה מאוחרת.

ברוב המקרים, מרצים המציעים שיעורים און ליין מציעים גם אופציה ללימודים בזמן אמת וגם הקלטות של שיעורים, אך כדאי לוודא זאת מראש בכדי שתוכלו להיות בטוחים כי השיעורים יותאמו ללוח הזמנים האישי שלכם ובאמת תוכלו ללמוד ללא כל בעיה או מגבלה של זמן.

בנוסף כדאי לבדוק האם תוכלו לקבל שיעורי חיזוק פרונטליים במידה ותצטרכו חיזוק אישי בנושאים ספציפיים.