מחירי קורס קידום אתרים בגוגל

אם אתם רוצים להתחיל לעסוק בתחום קידום האתרים, ומחפשים קורס קידום אתרים, בוודאי אחת השאלות העיקריות שמטרידות אתכם היא “כמה בדיוק זה עולה?”. בעידן הכלכלי של היום, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו הוצאות גדולות מידי, גם אם זה על לימודים, ולכן, לפני שאתם מוותרים על הלימודים בשל העלויות, או מתחייבים לעלויות גבוהות מידי שלא תצליחו לעמוד בהן, קראו את המאמר הבא שיעניק לכם מידע חשוב על העניין הכספי שעומד מאחורי קורס קידום אתרים.

אולי תרצה לקרוא על מקדם אתרים

קורס קידום אתרים אורגני און ליין של “אלי סאסי קידום אתרים”:

מעוניינים ללמוד קידום אתרים אורגני?
הנה לכם כמה יתרונות בקורס האון ליין שלנו:

  1. לימודים בזמן שלכם ובלי לצאת מהבית
  2. למידה מעשית דרך משימות שתצטרכו לבצע ולא דרך תאוריות (תאוריות יש בחינם באינטרנט)
  3. למידה עם אלי סאסי מומחה קידום אתרים

כמה מרוויח מקדם אתרים מתחיל או מקצועי?

מעוניין לדעת לקראת מה אתה הולך? מה תוכל לעשות לאחר כמה חודשים בלבד של לימוד איתי? האם אתה יכול להסתמך על קורס קידום אתרים כמקצוע לחיים שיבסס אותך עם שכר הולם?

לא סתם השאלות האלו נשמעות לך כ”כ נכונות וישירות. אלו הם השאלות ששאלתי את עצמי לפני 7 שנים כשהתחלתי ללמוד בעצמי את התחום המרתק הזה, קידום אתרים בגוגל.

כמובן ששכר זה מרכיב אחד בלבד מתוך רשימה ארוכה של שאיפות ומטרות בהחלטה של בחירת מקצוע לחיים, אך במציאות של היום, כל אדם חכם רוצה לדעת מה הוא מסוגל להפיק מהלימודים ומה הוא עושה ביום שאחרי.

שכר מקדם אתרים מתחיל:

משכורת של מקדם אתרים מתחיל תנוע לרוב בין 5000-6500 אלף שקלים.
בשלב הזה לאחר סיום הקורס איתי אתה תדע את כל מה שצריך לדעת בקידום אתרים נכון לשנת 2016. תקבללל מושגיםםם עסקיים וניהול נכון של זמן עצמי ולקוחות. אך בשביל המעסיק? עדיין לא הוכחת את עצמך. ובשנה הראשונה הוא ירצה לראות מה אתה יודע בשטח ולהתרשם ממך.

שכר מקדם אתרים עם ניסיון של 0-1:

לאחר שנת ניסיון אחת תוכל לבקש מהמעסיק הקיים להגדיל את המשכורת לכיוון של בין 7000-8000 אלף שקלים. זאת בהנחה ואתה טוב במה שאתה עושה ובאמת משקיע.

שכר מקדם אתרים עם ניסיון של 1-3:

בתקופה הזו שבין שנת ניסיון לבין 3 שנות ניסיון אתה מתמקצע ומגבש זהות משלך כמקדם אתרים. זוהי התקופה הממצה ביותר בה ממש תתחיל להרגיש שאתה חלק מתעשייה של מקדמי אתרים. מבחינת שכר עם ניסיון של שנתיים עד שלוש תוכל לדרוש בין 9000-10,000 ש”ח לחודש.

שכר מקדם אתרים עם ניסיון של 5 שנים והלאה:

מכאן מדובר בכמות שנות ניסיון מספיקות בהחלט כדי לדרוש שכר גבוה. בהנחה שבמהלך 5 השנים עבדת יום יום כמקדם אתרים, מכאן תוכל להתברג בתעשייה כראש צוות SEO ולהיות אחראי גם על לקוחות החברה וגם על צוות של מקדמי אתרים תחת ניהול שלך. המשכורות ינועו בין 13,000-23,000. הפערים גדולים מכיוון שתלוי מאוד בגודל החברה שתעסיק אותך.

ניתן גם לומר בברור שבשלב זה ככל הנראה תהיה בשל לפתיחת עסק עצמאי משלך שיחזיק יציב שנים קדימה.

נו…מוכן להתחיל דרך משותפת? הירשם לקורס קידום אתרים ובוא ללמוד אחד על אחד איתי:
התקשר עכשיו – 0546700290

מחיר ומלגות

בין מוסדות הלימוד השונים המציעים קורס קידום אתרים ניתן למצוא הבדלים מהותיים בין המחירים, הבדלים אשר נובעים מרמת המקצועיות של המוסד הלימודי, המוניטין שלו, המרצים המעבירים את הקורס ועוד. באופן כללי, טווח המחירים של קורס קידום אתרים נע בין 4,500 ₪ לבין 8,500 ₪, וכמובן, בין המוסדות השונים (בייחוד אלו אשר דורשים מחירים גבוהים יותר) תוכלו למצוא הצעות למלגות והטבות שונות אשר יפחיתו את שכר הלימוד בצורה משמעותית.

קהל היעד העיקרי אשר יכול לקבל מלגות והטבות שונות עבור קורס קידום אתרים כולל חיילים משוחררים, סטודנטים, הנדסאים, עולים חדשים, נשים וקבוצות נוספות אחרות.

כמובן, באופן כללי כל מוסדות הלימודים, או לפחות רובם, מציעים מדיניות תשלומים נוחה ואפשרות פריסת תשלומים ארוכת טווח בכדי שיהיה לכם קל יותר לעמוד בהוצאה על הלימודים.

למי כדאי לפנות ללימודי קידום אתרים?

אמנם, קהל היעד העיקרי של קורס קידום אתרים הינו מנהלי שיווק, יזמים, בעלי חברות, מנהלי אתרי אינטרנט, אנשי תוכן ומפתחים, אך כיום כמעט לכל מי שמנהל עסק, או בעל עסק, כדאי לצאת וללמוד את התחום.

בנוסף, בשנים האחרונות ניתן לראות נשים רבות אשר פונות אל קורסים לקידום אתרים אשר יאפשרו להם לעבוד גם מהבית ולשלב עבודה ואימהות בצורה הטובה ביותר. בשל העובדה שמדובר בעבודה אשר מתרכזת באינטרנט ומול מחשב, ניתן לבצע אותה כמעט מכל מקום ולכן אנשים רבים אשר לא מצליחים להשתלב במקומות עבודה או מחפשים עבודה עצמאית יותר יוכלו למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורם בקידום אתרים.

בקורס קידום אתרים אונליין יוכלו להשתתף בעלי עסקים שיש להם אתר אינטרנט באוויר ורוצים לקדם עצמם לבד בגוגל מבלי לשלם אלפי שקלים בחודש לחברת קידום אתרים. בנוסף יוכלו להשתתף מנהלי שיווק ובעלי תפקידים בחברות הרוצים לקדם את אתר החברה או לנהל טוב יותר את ספק הקידום שלהם.

לאחר שתעברו עוד משימה ועוד משימה מבלי להרגיש אתם כבר תהיו בעיצומו של הליך הקידום האורגני של האתר שלכם. נעבוד מדרגה מדרגה מהבסיס.

 

קידום אתר בגוגל לבד – מהיום זה אפשרי!

איך מקדמים בפועל אתר לבד בגוגל?

לאחר שתירשם לקורס קידום אתרים און ליין צעד אחר צעד תצטרך לבצע משימות..מהבסיס ועד הרמות הגבוהות ביותר.

לכן, אם אתה רוצה לדעת איך לקדם אתר בגוגל בעצמך הירשם לקורס קידום אתרים והתחל בביצוע המשימות.

קורס קידום אתרים אחד על אחד

מתעניינים בלימודי קידום אתרים? רוצים להיות מקדמי אתרים באינטרנט? המילה SEO תמיד משכה אתכם?

אני באופן אישי, התחלתי את דרכי בקידום אתרים מלפני 6 שנים. תמיד נמשכתי למכירות ולשיווק, פסיכולוגית הגולשים באתרים, עשיית כסף דרך האינטרנט ממחשב נייד פשוט וכמובן היכולת לעבוד מכל מקום בעולם.

אין ספק, עבודת מקדם אתרים חשובה מאין כמוה. לרוב מקדם אתרים יעבוד ישירות מול בעל העסק או החברה, גם אם מדובר בחברה גדולה מאוד עם תקציבי ענק. זאת מכיוון שהשפעת הקידום היא השפעה ישירה על הכנסות העסקק (וגםםםם ההוצאות).

קורס קידום אתרים – איפה כדאי ללמוד מכללה או בשיעורים פרטיים:

האפשרויות המרכזיות העומדות בפניכם כדי להיכנס לשוק קידום האתרים הם להירשם לקורס קידום אתרים, לסיים אותו ולהתחיל בשליחת קורות חיים לעסקים.

האם זה מספיק? אנסה להסביר את היתרונות בקורס קידום האתרים שאני מציע:
יש הבדל גדול בין ללמוד במכללה לבין ללמוד בחברת קידום אתרים פעילה. קידום אתרים אורגני לומדים תוך כדיי עשיה…. לא ניתן ללמוד קידום אתרים דרך תאוריות. בסופו של דבר, אחרי קורס מלא בהרצאות, תצאו עם הרבה ידע בקנה ומושגים חדשים – אך לא באמת תדעו כיצד להפוך את הידע הזה לתכנית עבודה מסודרת על אתר אינטרנט.

תוכלו להרגיש את זה ברגע שיפילו עליכם אתר אינטרנט של לקוח אמיתי ויגידו לכם: בהצלחה!
ואז תשאלו את עצמכם: “מה הלאה” ? “מאיפה אני צריך להתחיל” ?

בקורס קידום אתרים איתי, תקדמו כבר במהלך הקורס אתרי לקוחות אמיתים ותחוו איך מתבצעת עבודת קידום אתרים ביום יום.
כשתגיעו לראיון בקידום אתרים, תוכלו לומר בבטחה למראיין שכבר קידמתם אתרים ויש לכם ניסיון פעיל בקידום.. סעיףףף זהה ישפר את הסיכויים שלכם להתקבל לעבודה וגם ייתן לכם אפשרות לנהל משא ומתן על השכר שכן אתם מגיעים מוכנים לעבודה.

קורס קידום אתרים אחד על אחד – מה קורה איתי ביום שאחרי:

השעורים הראשונים בקורס קידום אתרים הם בעיקר לצורך הכרת המושגים והבנה כיצד מנוע החיפוש עובד ומדרג אתרים בעמוד ה -1 במילות מפתח.

מכאן נלמד תוך כדי עבודה בשטח. נקדם, נקדם ונקדם. ובכל שיעור נלמד דברים חדשים וטכניקות קידום חדשות.
בסוף קורס קידום האתרים נשלח יחד קורות חיים ונתכונן לראיונות העבודה.

בסוף הקורס, תצאו עם מקצוע ביד. ותוכלו לציין בבטחה שאתם מקדמי אתרים בגוגל. כמובן שעם הניסיון המעשי היום יומי תגיע גם ההתמקצעות.

אני מזמין אתכם להתקשר ולקבל מידע נוסף על קורס קידום אתרים
0546700290

 

למה ללמוד עם אלי סאסי?

  • לימוד מקיף מ א-ת – מבלי לדלג על חומר
  • לימוד אישי אחד על אחד – עם אלי סאסי
  • לימוד על לקוחות אמיתים ורכישת ניסיון מעשי
  • הכנה לראיון עבודה בקידום
  • עזרה ממשית במציאת עבודה בחברה כשכיר
  • עזרה בהקמת עסק (למעוניינים)

נעים מאוד, שמי אלי סאסי ואני עוסק בקידום אתרים משנת 2010.

מאז עברתי כל תפקיד אפשרי בעולם הקידום כשכיר. ניהול לקוחות גדולים וקטנים, ראש צוות ומחלקת SEO של לקוחות ישראל, הרצאות קידום אתרים ועוד.

בשנתיים האחרונות פתחתי את העסק שלי שמעניק שירותי קידום אתרים אורגני SEO למגוון רחב של לקוחות. בנוסף אני מלמד ומכשיר מקדמי אתרים. את אלו שרוצים באמת להתברג בתעשייה ולהיות מקדמי אתרים מובילים בתחום.

את המצטיינים של הקורס אדע להפנות לחברות המתאימות עם המלצה חמה!
כמובן שאשאר איתך עד מציאת מקום עבודה מתאים.

למה ללמוד קורס קידום אתרים?

ראשית, לפני שנקפוץ למים – אנסה להבין ממך למה אתה רוצה להיות מקדם אתרים. הדרך הנכונה ביותר להיכנס למים העמוקים מתחילה בתאום ציפיות מדויק של התלמיד עם המורה.
לאחר שאוודא שמה שהכי נכון לך כרגע הוא ללמוד אצלי קידום אתרים אורגני נוכל להתחיל בתכנית הלימודים ולהפוךךךךך אותך למקדם אתרים מקצועי לכל דבר ועניין.
אלו נושאים נלמד מעבר לקידום אתרים אורגני?

לדעת קידום אתרים זה לא מספיק היום – לא אם רוצים להיות “הטובים ביותר”. מעבר לקידום אתרים אלמד דרך הניסיון שלי נושאים חשובים לא פחות:
1. ניהול לקוחות – כן כן, אם לא תנהל אותם הם ינהלו אותך.
2. ניהול זמן אישי – איך לעבוד פחות ולעבוד יותר.
3. הבנה שיווקית ועסקית. הכרת המוצר ורווחיות העסק.
4. כיצד מייצרים דוח קידום חודשי בצורה מקצועית.
ועוד המון נקודות חשובות שרק איש מקצוע פעיל יכול ללמד.