כמו כל מוצר אחר שאתם רוכשים, אם אתם רוצים להירשם ללימודים ולהיכנס לתכנית של קורס קידום אתרים עליכם להתחיל בחיפוש המלצות וחוות דעת על הקורסים השונים. היום ישנם קורסים רבים בתחום קידום האתרים ולכן, אם אתם רוצים לבחור בקורס הטוב ביותר עבורכם, ואם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים קורס שיעניק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים ויאפשר לכם להתקדם לעבודה משמעותית בתחום, המלצות הן הדבר הראשון שעליכם למצוא.

אז איך מוצאים המלצות על קורס קידום אתרים? והאם המלצות אלו רלוונטיות גם ללימודי קידום ממומן בגוגל? איך תוכלו לדעת האם ההמלצות שאתם מוצאים הן המלצות איכותיות ונכונות? ומה חשוב לשאול כאשר מחפשים את ההמלצות הללו? על כל השאלות האלו תמצאו תשובות במאמר הבא.

המלצות מאנשים שאתם מכירים באופן אישי

קודם כל, כאשר אתם מחפשים המלצות חשוב מאוד שאלו יהיו המלצות מאנשים שאתם מכירים באופן אישי, אנשים שאתם סומכים עליהם ובטוחים כי חוות הדעת שהם יעניקו לכם היא לא משוחדת והיא נכונה, אמיתית ומדויקת.

היום למצוא המלצות זה לא קשה. חיפוש קצר ברשת יכול להעלות לכם "המלצות" רבות, אך שימו לב, המילה המלצות היא במרכאות. כאשר מדובר בהמלצות אנונימיות ברשת, המלצות שאתם לא מכירים כלל את מי שכתב אותן, אתם לא באמת יכולים לדעת האם ההמלצות הללו הן נכונות ומגיעות מתוך ניסיון אישי של תלמידים בקורס. לכן חשוב לקבל המלצות רק מאנשים שאתם מכירים ולא לסמוך על המלצות עלומות ללא מקור מוסמך.

המלצות מאנשים שעוסקים בתחום

אם אתם לא מכירים באופן אישי אנשים אשר היו בקורס קידום אתרים, המקור השני אליו אתם צריכים לפנות אלו אנשים שעוסקים בתחום. פנו אל מקדמי אתרים שאתם מכירים או דרך קבוצות פייסבוק בתחום ובקשו המלצות על מקום הלימודים של המקדמים הללו. אלו שעוסקים בתחום בניית אתרים לעסקים יכולים לעזור מאוד מכיוון שהם מהתחום. אל תתייחסו להמלצות בודדות ושימו יותר דגש על קורסים שכמה שיותר מקדמי אתרים ממליצים עליהם, כך הסיכוי לאמיתות ההמלצה הינו גבוה יותר ואתם יכולים לסמוך יותר על הקורס הזה מאשר על קורסים עם המלצה אחת או שתיים בודדות.