קורס PPC מא' ועד ליד מאפשר לכם לדעת לבנות דפי נחיתה ממירים בוורדפרס

+ להקים ולנהל קמפיינים ב GOOGLE ADS והכל בלימוד 1*1 עם מקדם בכיר

מבצע מיוחד לעסקים:

3100₪

תשכחו מזום, אונליין, למידה מרחוק או כיתה עם 20 תלמידים. הקורס שלי הוא פרטי, אחד על אחד, איתי. אני מגיע עד אליך לבית/למשרד לשיעורים פרטיים. בואו להיות מאסטרים וללמוד ממקדם אתרים מאז 2010.

למה בניתי קורס PPC שכזה?

אחרי 10 שנים של עבודה כמקדם אתרים ומפרסם בגוגל נחשפתי ללא מעט בעלי עסקים שרוצים לדעת לשלוט בדברים בכוחות עצמם מבלי לשלם כל חודש דמי ניהול לספקים שונים…

לכן יצרתי את הקורס: מא' ועד ליד.
קורס ממוקד ומעשי מאוד שמלמד צעד אחר צעד משלב המוצר והקופי ועד הקמת דפי נחיתה ממירים בוורדפרס, הקמה וניהול קמפיינים ומדידה של התוצאות.

בשיטה שלי: תדעו לייצר לידים ועבודה לעסק שלכם בכוחות עצמכם
מבלי לשלם לשום ספק חיצוני מאות- אלפי שקלים בחודש.

ככה בא לידי ביטוי החסכון הכספי שלכם לאחר הלימוד איתי:

אם היום יש לכם קמפיין בגוגל ויש לכם מנהל קמפיין הוא כנראה לוקח לכם בין 800 ל 2500 ש"ח לחודש עבור "דמי ניהול" של הקמפיין. אם תרצו דף נחיתה? גם לזה תהיה עלות נוספת של 300 – 2000 שקלים. אחרי לימוד איתי? תדעו לנהל את הקמפיין לבד ותחסכו את הכסף הזה. בנוסף תדעו לבנות דפי נחיתה ממירים ולכתוב שיווקית נכון ובכך תגדילו את יחס ההמרה.

אז איך זה עובד?

אתם עוברים איתי מחנה אימונים של 3 ימי לימוד – כל יום לימוד ייערך בין 3-4 שעות, אני מגיע אליך לבית / למשרד, ואנחנו לומדים מ 0 ועד הרמה הגבוהה ביותר.

רוצים לדעת עוד? פנו אלי בוואטסאפ – 0546700290

אלמנט עיצובי
אלי סאסי מקדם אתרים
אלמנט עיצובי

אז מה הנושאים שנלמד בקורס PPC אחד על אחד:

מוצר, רווח ויעדי רווחיות
כולנו בעלי עסקים וכולנו יודעים שאנחנו מוכרים משהו למישהו. אבל, כמה פעמים עצרנו לרגע וחקרנו באמת את המוצר או השירות שלנו? כמה אנחנו באמת עדיפים ללקוח על פני המתחרה? ובכלל, מה היעד שלי? כמה כסף אני מתכנן להרוויח ואיך לדעת שאצליח להגיע לרווח הזה דרך הפרסום הממומן שאעשה? תדעו לבצע עבודת מחקר מקיפה!
כתיבת קופי לדף
נניח שאתם מחפשים ללכת להופעה של אמן חושים מסויים: עכשיו, אשלח לכם 10 קישורים לאתרים של אמני חושים שונים. 8 מתוכם אתם תשללו/לא תתייחסו בהכרח! חשבתם פעם למה זה? הרבה מאוד קשור לכתיבה בדף ולחיבור רגשי. נלמד לכתוב את הסיפור שלכם! דוגמא לסיפור אישי שלי מתחילת הדרך ועד היום >>
חוקים לדף נחיתה ממיר
תקבלו מתכון מדוייק ופשוט מה המרכיבים שחייבים להיות בדף נחיתה כדי שהוא יהיה מוכן לפרסום והבאת לידים. אל תעלו דף נחיתה לאוויר לפני שיש לכם את המרכיבים האלו. ב 2022 יש אלמנטים שבלעדיהם הקמפיין לא יעבוד טוב ! לאמיצים: נצלם ונערוך סרטון מכירתי שלכם בו אתם מדברים [אני לא צלם או עורך וידאו אבל יודע לייצר סרטון בסיסי שמביא לידים]
מה זה שרת, מה זה וורדפרס, מה זה אלמנטור, מה זה דף נחיתה
נכניס אתכם לעולם שלי. נכיר את המערכות. נבין בדיוק מי נגד מי ומה כל מערכת אמורה לתת לי בשלבי הפרסום.
הקמת דף נחיתה מ 0 באלמנטור מההקמה בשרת ועד מוצר מוגמר
יש לנו קופי, יש לנו חומרי פרסום – מתחילים לעבוד! נלמד להקים דפי נחיתה לקמפיינים שלנו מ 0. לאחר השיעור הזה תדעו לבנות דפי נחיתה מקצועיים ביותר ולא תצטרכו יותר עזרה של אף גורם חיצוני!
הקמת דף נחיתה – העתקה מעיצוב קיים וחסכון בזמן
לימוד טכניקה מתקדמת באחסון וחסכון בזמן כדי שתוכלו לבצע מדידה נכונה יותר גם בשלב הרימרקטינג וגם כשתרצו דף נחיתה חדש
מדידת יחס המרה ולידים
מכירים את המשפט: " אם זה לא מדיד זה לא ניתן לניהול " ? אז זה 🙂 תתפלאו לשמוע כמה פעמים אני מגיע לפגישות עבור שירותי ניהול קמפיינים ומגלה שחברות שמוציאות מעל ל 50 אלף שח בחודש ומשתמשות במספר רב של דפי נחיתה לא מקבלות שירות נורמלי של מדידה מדויקת. אנחנו נלמד לספור הכל. טלפונים, לידים , יחס המרה ועוד.
גוגל – אפשרויות פרסום ואיך זה עובד ועד חקר לקמפיין
נכנסים לעולם של GOOGLE. נבצע סקירה על סוגי הקידום השונים בגוגל, יתרונות וחסרונות לכל ערוץ ונתקדם משם להבנה כיצד קמפיין בגוגל צריך להיות מאופיין ועד למחקר מילים/מתחרים בכלים מתקדמים.
מערכת GOOGLE ADS – הקמת קמפיין מלא
תצפו בי מקים קמפיין ממומן מ 0 – נעבור על כל מקש ומקש ותבינו בדיוק צעד צעד מה לעשות כדי שהקמפיין יעבוד נכון. לאחר מכן תקימו אתם קמפיין לבד ליידי.
ניהול קמפיין GOOGLE ADS ביום יום
מבלי להקשות , נלמד פעולות פשוטות וברורות כיצד לנהל קמפיין ביום יום כמו מקצוענים! נלמד איך לשפר מיום ליום את הקמפיין ובאיזו אסטרטגיה הכי כדאי לעסק שלנו לעבוד. רמז: לפעמים עדיף פשוט לא לגעת !!!

אז עם מי לומדים?

נעים מאוד, קוראים לי אלי סאסי, ואני מעניק שירותי בנייה וקידום אתרים בגוגל משנת 2010 וברוכים הבאים לעולם שלי. במהלך שנותיי כמקדם אתרים ניהלתי אתרי אינטרנט מכל הסוגים, החל מאתרי תדמית קטנים ועד אתרי תוכן עם עשרות מליוני דפים וגולשים כגון נענע 10 (של ערוץ 10), ROTTER, משלוחה – אתר משלוחי המסעדות הגדול בישראל ועוד רבים. כיום, מנהל עסק לבנייה וקידום אתרים ונותן שירות למעל 40 לקוחות, מעביר קורסים בתחום ומייעץ לשיפורי יחס המרה בעזרת כתיבה שיווקית.
אלי סאסי - דיגיטל בהילוך גבוה