054-6700290

מא' ועד ליד
קורס PPC אונליין מהקמת דף נחיתה ממיר ועד פרסום ממומן בגוגל ופייסבוק

קורס PPC און ליין – ניהול קמפיינים ממומנים בגוגל ופייסבוק – מהקמת דפי נחיתה ממירים ועד הלידים בפועל

12 שיעורים – סה"כ שעות מוקלטות: 15
+ תמיכה מלאה בכל משימה ומשימה במהלך הקורס כדי שתגיעו לתוצאות!

סילבוס קורס PPC אונליין 2020 – אז מה נלמד?

כולנו בעלי עסקים וכולנו יודעים שאנחנו מוכרים משהו למישהו. אבל, כמה פעמים עצרנו לרגע וחקרנו באמת את המוצר או השירות שלנו? כמה אנחנו באמת עדיפים ללקוח על פני המתחרה? ובכלל, מה היעד שלי? כמה כסף אני מתכנן להרוויח ואיך לדעת שאצליח להגיע לרווח הזה דרך הפרסום הממומן שאעשה? תדעו לבצע עבודת מחקר מקיפה!

נניח שאתם מחפשים ללכת להופעה של אמן חושים מסויים: עכשיו, אשלח לכם 10 קישורים לאתרים של אמני חושים שונים. 8 מתוכם אתם תשללו/לא תתייחסו בהכרח! חשבתם פעם למה זה? הרבה מאוד קשור לכתיבה בדף ולחיבור רגשי. נלמד לכתוב את הסיפור שלכם! דוגמא לסיפור אישי שלי מתחילת הדרך ועד היום >>

תקבלו מתכון מדוייק ופשוט מה המרכיבים שחייבים להיות בדף נחיתה כדי שהוא יהיה מוכן לפרסום והבאת לידים. אל תעלו דף נחיתה לאוויר לפני שיש לכם את המרכיבים האלו. ב 2020 יש אלמנטים שבלעדיהם הקמפיין לא יעבוד טוב !

שיעור ה – " מה זה " : נכניס אתכם לעולם שלי. נכיר את המערכות. נבין בדיוק מי נגד מי ומה כל מערכת אמורה לתת לי בשלבי הפרסום.

יש לנו קופי, יש לנו חומרי פרסום – מתחילים לעבוד! נלמד להקים דפי נחיתה לקמפיינים שלנו מ 0. לאחר השיעור הזה תדעו לבנות דפי נחיתה מקצועיים ביותר ולא תצטרכו יותר עזרה של אף גורם חיצוני!

לימוד טכניקה מתקדמת באחסון וחסכון בזמן כדי שתוכלו לבצע מדידה נכונה יותר גם בשלב הרימרקטינג וגם כשתרצו דף נחיתה חדש

מכירים את המשפט: " אם זה לא מדיד זה לא ניתן לניהול " ? אז זה 🙂
תתפלאו לשמוע כמה פעמים אני מגיע לפגישות עבור שירותי ניהול קמפיינים ומגלה שחברות שמוציאות מעל ל 50 אלף שח בחודש ומשתמשות במספר רב של דפי נחיתה לא מקבלות שירות נורמלי של מדידה מדויקת. אנחנו נלמד לספור הכל. טלפונים, לידים , יחס המרה ועוד.

נכנסים לעולם של GOOGLE. נבצע סקירה על סוגי הקידום השונים בגוגל, יתרונות וחסרונות לכל ערוץ ונתקדם משם להבנה כיצד קמפיין בגוגל צריך להיות מאופיין ועד למחקר מילים/מתחרים בכלים מתקדמים.
תצפו בי מקים קמפיין ממומן מ 0 – נעבור על כל מקש ומקש ותבינו בדיוק צעד צעד מה לעשות כדי שהקמפיין יעבוד נכון.

מבלי להקשות , נלמד פעולות פשוטות וברורות כיצד לנהל קמפיין ביום יום כמו מקצוענים! נלמד איך לשפר מיום ליום את הקמפיין ובאיזו אסטרטגיה הכי כדאי לעסק שלנו לעבוד : )

יש הרבה סוגי קמפיינים ממומנים בפייסבוק, הרבה דעות שונות. אנחנו נלמד את מה שאני למדתי על הבשר שלי שבאמת עובד. זה קצת יותר מסובך בשלבי ההכנה, אבל בונה את המותג שלכם בצורה נהדרת שבאמת תביא לקוחות שמשלמים ולא כאלו שיודעים רק לעשות לייקים : (

בשלב הזה, יהיה לכם ביד דף נחיתה מדהים, קמפיין בגוגל ופייסבוק שמחוברים בינהם בצורה נהדרת ולידים שמתקבלים – עכשיו, נשאר לנו לדעת איך לנהל את הכל, לשפר ולשפר ולא לעצור 🙂

התחייבות מלאה לתוצאות! 

במידה ותבצעו צעד אחר צעד את כל המשימות שבקורס ולא תקבלו פניות רלוונטיות מהקמפיין אחזיר לכם את כל הכסף ששילמתם עבור הקורס. 100% החזר!

עוד על הפעילות שלי כמקדם אתרים >>

צפה בסיפור חיי על רגל אחת- איך אני התחלתי? [רמז – קל זה לא היה]

למה בניתי קורס PPC אונליין?

אחרי 10 שנים של עבודה כמקדם אתרים ומפרסם בגוגל נחשפתי ללא מעט בעלי עסקים שרוצים לדעת לשלוט בדברים בכוחות עצמם מבלי לשלם כל חודש דמי ניהול לספקים שונים…

לכן יצרתי את הקורס: מא' ועד ליד.
קורס אחד ממוקד ומעשי מאוד שמלמד צעד אחר צעד משלב המוצר והקופי ועד הקמת דפי נחיתה ממירים בוורדפרס, הקמה וניהול קמפיינים ומדידה של התוצאות.

בשיטה שלי: תדעו לייצר לידים ועבודה לעסק שלכם בכוחות עצמכם מבלי לשלם לשום ספק חיצוני.

אז איך זה עובד?

12 שיעורים ממוקדים. הקורס מלווה במשימות שעליכם לבצע. במהלך העבודה תוכלו לקבל ממני תמיכה מלאה לכל שאלה ובעיה.

רוצים לדעת עוד? תתקשרו אלי – 0546700290

שלכם, אלי סאסי

עם 10 שנות עבודה אי אפשר להתווכח:

נגן וידאו

רוצה להתייעץ? מלא/י פרטים, או חייג/י: 054-6700290

* נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד © 2010-2020 כל הזכויות שמורות – אלי סאסי. אין להעתיק תוכן ללא אישור מפורש בכתב מבעל האתר

עיצוב - חגית דמתי ❤ קידום אתרים - אלי סאסי

הזן שם וטלפון
ואני מתקשר אלייך עם כל הפרטים: