כבר בתחילת דרכו של בית העסק שלכם, חשוב שיועמד עבורו אתר אינטרנט פעיל אשר תפקידו יהיה לייצג אתכם ברשת. כעת, חשוב להבין מה זה אומר, ומדוע זה חשוב. פירושו של אתר אינטרנט שעומד מוכן בכתובת ידועה ללקוחות שלכם הא שהם יוכלו להשיג אתכם באינטרנט. הבה ונגלה לכם משהו, זה מה שהם יעשו בסבירות הגבוהה ביותר, משום שהסיכוי שיתקשרו לעסק שלכם בטלפון או יצפו בו בטלוויזיה הולך ופוחת. האינטרנט תופס נתח ניכר מהזמן שלנו, וחלק בלתי מבוטל מהשגרה היומית, מה שמצריך חברת בניית אתרים שתהיה שם בשבילכם ותבנה עבורכם אתרים שייצגו את העסק ברשת האינטרנט הנפוצה ורוויית-התנועה.

פרויקטים המתבצעים על ידי חברת בניית אתרים

  • ניסוח תבנית עיצוב לאתר שלכם.
  • ניסוח גופנים בגודל ובצורה כך שהאתר ייכתב בבהירות ובאופן ברור.
  • הקצאת מקום בשרת: בפלטפורמות חינם תקבלו הודעה שאין מקום לתמונות לאחר מעט העלאות. כאן, הקצאת מקום בשרת תאפשר לכם להעלות הרבה תמונות ושיישאר לכם מקום לעוד פרויקטים באתר.

הפרויקטים מתבצעים ביעילות, וזה עיקרון חשוב מאד בבניית אתרים. גולשי-אינטרנט המזהים אתר אטי ונגרר לא ירצו להמשיך לגלוש שם, וזה לא משנה אם הם יחשבו שזה בגלל שהמחשב שלהם אטי, או בגלל שהאתר שלכם לא טוב. אתר טוב הוא אתר מהיר שעובד מהר גם במחשבים מאד גרועים וישנים, ואת זה מבצעת רק חברת בניית אתרים איכותית, בעלת ניסיון אדיר בתכנות צד-שרת.

מה ההשלכות של הקמת אתר אישי שלא נעשה אצל חברת בניית אתרים מקצועית?

האתר עלול להיות אטי ומסורבל. האתר עלול לעורר קשיים אצל הגולשים ולמנוע מהם לגלוש שם. האתר עלול להיות בלתי יציב, ואף ליפול לא אחת במיוחד אם השרת שבו הוא מאוחסן אינו יציב. כל אלו יקשו מאד על האתר שלכם להיות מקודם בגוגל. יש בונוס חשוב מאד בתהליך בניית אתרים: כתיבה חופשית שלכם לצורך עדכון האתר!

כתיבה באתר ללא תכנות

עבר תאריך הפרויקט המסוים שפרסמתם באתר, ונכנס פרויקט חדש? תוכלו לעדכן את זה לבד באתר. כתבתם מאמר חדש? תוכלו להעלות אותו בעצמכם לאתר! הטכניקות לעדכון מלל אפשריות ליישום על ידי הלקוח ללא התערבות באמצעים תכנותיים מצד עובדי החברה.