עבודת בניית אתרים לעסקים הייתה מאז ומעולם סוגיה שעסקים טיפלו בה בכובד ראש, תוך מחשבה על מספר גדול של ארגומנטים. אם נסכם את הבעיות שהעסקים גילו שיש להם לכדי תמצות ברור ומובן לכלל, ניתן לומר כי ישנן 3 סוגיות: בניית אתר מעוצב ויפה, בניית אתר יעיל ומהיר, וערובה לכך שזה יהיה אתר מקודם. שלושת הסוגיות הללו הן סוגיות המפתח שיקבעו את הצלחת האתר שלכם.

בניית אתר מעוצב ויפה

אתר מעוצב, יפה ומנקר עיניים הוא האתר שאתם צריכים משום שגם אנשים שעשויים לא להתעניין ברושם הראשוני בתחום העיסוק של אותו אתר יקליקו עליו ואולי ישנו את דעתם על התחום. אתרי אינטרנט הרבה פעמים נשפטים ברמה הרגשית, וגולשים אוהבים לראות אתרים יפים. לכן, חשוב לדאוג לעיצוב מוכר, אשר ימשוך כמגנט קהלים רבים ויסייע להם להיטמע בקרב הלקוחות שלכם אם הם יחפצו בכך.

בניית אתר מהיר ויעיל

זה לא סוד שאנו חיים בעידן ה -“אינסטנט” בו אם משהו לא קורה מהר הוא לא קורה בכלל. לכן, אתר אטי בהכרח יבריח גולשים, וזה לא חשוב אם הם סברו שזה בשל מחשב אטי שלהם או בעיה אצלכם. במבחן התוצאה, אתר שהדפים שלו עולים לאט הוא אתר שמבריח גולשים, ולכן בניית אתרים חייבת לספק לכם אתר אינטרנט מהיר, לא מתעכב, אשר קנייה בחנות האתר, רישום למועדון האתר או אפילו מעבר מדף לדף – יתבצעו כולם במהירות וביעילות רבה.

קידום לאתר

שירות המוצע בנוסף לבנייה. אתר טוב הוא קודם כל אתר מקודם, משום שגם אתר יעיל, מהיר ומעוצב שנוסח ותוכנת לפי הכללים לא יכול להיות פלטפורמה שימושית אם לא מכירים אותו ולא יודעים אודותיו. לכן, קידום לאתר הוא משהו נדרש לקיום העסקי שלכם במרחב הווירטואלי, שהוא המרחב שהכי חשוב להצליח בו כיום. על כן, בחברה המיישמת בניית אתרים יהיה בדרך כלל גם שירות קידום בגוגל אשר יזניק את האתר שלכם לראש רשימת החיפוש בתחום בו התמקדתם, ואם לא לגמרי לפסגה, אז לפחות למקום מאד מכובד וחשוב על מנת שהרבה גולשים יגיעו אליכם במהרה.