רבים תוהים מהו הקשר בין עיצוב האתר לבין קידומו, והתשובה לכך פשוטה משחושבים. בסופו של דבר, אתרים לא יפים המתבססים על רקע לבן ופונט שחור בלבד יכולים להצליח רק אם הבעלים קיבל עזרה מבחוץ. לדוגמה, אם מדובר בסנדלר, ומעצב נעליים נודע התרשם מאד מעבודתו, והוא עושה לו יח”צ בחינם , הסיבה שכל המי ומי יפקוד את האתר לא קשורה לאיכות האתר, אלא להמלצה מאותו מעצב. ללא יח”צ אף אחד לא היה מכיר את האתר הזה, ובוודאי לא היה רוצה להישאר בו ולקרוא את הכתוב בו. בניית אתרים, אם כן, חייבת להתבצע תוך אי התפשרות על ממד העיצוב על מנת לאפשר לכם לעשות לעצמכם שיווק בקלות, וללא צורך להסתמך על יח”צ או עזרה מבחוץ (על אף שאם הגעתם לאנשי מקצוע ברמה גבוהה בתחומכם, שהמליצו עליכם, זה תמיד מבורך).

עיצוב אתר בתהליך בניית אתרים הוא שיוצר מציאות

נסו לחשוב על איש השיפוצים שלכם, המורה לריקוד של הבת או הבן שלכם, המומחה שניתח אתכם לא מזמן, הפסטיבל שקניתם לו כרטיסים בעת האחרונה. נכון שלרובם הגעתם דרך האינטרנט? נכון שבלי אתר מעוצב, יפה וססגוני לא הייתם יודעים שהעסקים או היזמויות הללו קיימות? כהסקה לרמת המאקרו, דעו לכם כי 80% מהעסקים או האישיויות עליהם/ן אומרים שהם הכי טובים/ות בתחומם יש עוד לפחות 100 מתחרים שווי כוחות. ההבדל בינם לבין האחרונים הוא שהאחרונים לא עשו שיווק, ולא עיצבו לעצמם אתר יפה בתהליך בניית אתרים לעסקים. גם אם הם עיצבו אתר, סביר שהוא לא משך מספיק את עינו של הגולש. לכן, בניית אתרים על בסיס עיצוב קריטית להצלחה העסקית שלכם.

אתר יפה משמש כקרש קפיצה לקידום אינטרנטי

נכון שבסופו של דבר התכנים והעבודה הם שקובעים, אך על מנת ליצור מציאות שהיא לטובתכם, ולא נגדכם, מציאות בה אתם מצליחים להגיע לטופ במרחב העסקי, אתם חייבים קרש קפיצה, וזה אומר קרש קפיצה בדמות אתר אינטרנט מעוצב אשר נוסח על ידי חברת בניית אתרים. בניית אתרים בה בונים לכם אתר מעוצב ויפה תגרום לכך שייפתח לכם צוהר לכיוונם של המתעניינים, שבהמשך ייטו לקרוא מאמרים וקבצי טיפים שכתבתם, ואפילו להשתתף בדפי נחיתה שתפיקו עבורם.