מדוע לא צריך להקל ראש בשירות כמו בניית אתרים לעסקים, ומתי מומלץ להעביר את אתר החינם אשר הקמתם לאתר המאוחסן בשרת בתשלום? מדוע חברה  המספקת בניית אתרים לא מספקת רק אתר יפה אלא שירותים שבלעדיהם קשה מאד להתנהל כעסק עצמאי?

בניית אתרים היא למעשה החנות הווירטואלית שלכם, הפרסום הווירטואלי שלכם, או כל פלטפורמת-מציאות אחרת במרחב המקוון. בשל הירידה בהון החברתי של רוב האוכלוסייה, והסתגרותה בבתים ובמשרדים, גובר מאד השימוש באינטרנט בהשוואה לשימוש בפלטפורמות-מציאות מה שאומר שעיקר בעלי המקצוע, המוזיקאים, הטכנאים ואפילו הרופאים מוכרים ללקוחות שלהם מהאינטרנט. נניח שהשכלתם להקים אתר, ואפילו לחבור לחברת קידום אתרים שמבצעת את הקידום והכתיבה בפועל. נניח שאותו אתר נבנה על ידיכם בחינם. האם עדיין יהיה זה קריטי להעביר אותו לחברת בניית אתרים בתשלום?

לכל בית עסק, מקודם ושאינו מקודם, מומלץ להעביר את האתר שלו לחברת בניית אתרים בתשלום

ברשת האינטרנט יש המון אתרי בניית אתרים המציעים אתר-אישי לגמרי בחינם. מה זה אומר, למעשה? שהאתר מספק לכם כלי בנייה, וחשוב מכך, הוא מספק לכם מקום בשרת בו תוכלו לשים קבצים כמו תמונות, מאמרים ומדיות נוספות. הבעיה עם שרתים היא שהם מוגבלים במקום, ואחד העוקצים הידועים באתרי-חינם הוא שהמקום שהם מקצים לכם בשרת מאד מאד קטן, ועשוי לעתים להיות לא יותר מעשרות-מאות מגה בייט בלבד. מה זה אומר? אם צולמתם במצלמה דיגיטלית, והצלם לא הקטין את התמונות לפני שהוא שם אותן באתר, הן עלולות לתפוס את כל המקום בשרת, ואז לא תוכלו לשים כלום חדש באתר בלי למחוק אותן. חלק מנושא הסדרת התשלום מול חברת בניית אתרים הוא שהיא מספקת לכם מראש רוחב-פס ענק בשרת, המאפשר לכם להתנהל עם תמונות כמעט ללא הגבלה.

יתרונות נוספים בחברות בניית אתרים

תכנות גרפי ברמה גבוהה מאד, שילוב נכון וברור של הצבעים והגופנים באתר, אתר המספק ביצועים מהירים: מילוי טופס ומעבר מעמוד לעמוד יהיו מהירים גם עבור גולשים שברשותם מחשב גרוע וישן. חשוב מכך, חברת בניית אתרים יכולה לספק לכם אתר ממש בהזמנה אישית: אתר מסחר עם חנות לגביית אשראי, אתר תדמית, מועדון לקוחות וכד’.

בבנייה עצמאית קשה להקים אתר פונקציונלי ולדאוג לרוחב פס גדול בשרת, מה שמקשה על פעילות העסק!