אם גם אתם מתעניינים בתהליך בניית אתרים בהתאמה אישית, הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו לקרוא כיצד מתכננים אתר בפשטות אך גם במקצועיות, באופן מורכב אך גם באופן יעיל ומהיר. על מנת לגבש אתר אינטרנט בהתאמה אישית, תידרשו ליצירת קשר עם חברת בניית אתרים, אשר תוביל אתכם בתלם הבא:

קביעת תצורת האתר

החברה תאפשר לכם לבחור תצורה לאתר: גדלים של גופנים, צבעי גופנים, צבעי רקע, וצבעי כותרות וכותרות משנה. החברה תאגד את כל הבחירות שלכם בקובץ שנקרא CSS אשר הנו מצביע תכנותי חד ערכי. מרגע שהוא הוטמע באתר, כל דבר שייכתב בו יהיה קבוע, על פי הכללים שבחרתם. יחד עם זאת, אם תבקשו להחריג משהו, למשל הודעת חירום או מבצע שפרסמתם, ניתן להוציא אותו מה- CSS ולהבליטו באתר כרצונכם.

קביעת מבנה האתר

קביעה בסיסית לפיה תידרשו להציג לחברת בניית אתרים לעסקים את הדרך בה יוגש האתר לציבור. היכן יעמוד התפריט של הכפתורים? למעלה, בצד ימין, בצד שמאל או למטה? היכן יעמוד הלוגו העסקי שלכם? למעלה, בצד שמאל, בצד ימין או למטה? היכן יעמוד התוכן העיקרי? היכן תעמוד החנות של האתר? את כל זאת תוכלו לשלוח לנו באמצעות תכנון מסודר, ואנו ניישם זאת עבורכם. כמובן שאם אין לכם רעיונות, ניתן להיפגש עמנו ולשמוע אודות תבניות בניית אתרים קבועות שיש לנו להציע לכם.

עדכון המלל באתר

עדכון המלל הוא עצמאי ומתבצע על ידיכם. ניתן ליישמו בשתי דרכים, ואנו נספק לכם את המועדפת עליכם. ניתן לכתוב קובץ וורד, ולהדביק את המלל שלו באמצעות פונקציית העתק-הדבק במחשב, או לכתוב ישירות בממשק של האתר, בדף דומה לדף וורד, מה שיזין מהר יותר את התוכן לאתר, אך אם התרגלתם לוורד, ניתן להסדיר שקבצי פלטפורמה זו יועברו לאתר.

אחזקת רוחב פס בשרת

חברת בניית אתרים תעבור על התמונות והמאמרים שלכם, תעריך כמהKB, MB  או GB של מקום תפוס עומד להיות באתר בשל תכנים אלה, ותקצה לכם מקום ראלי המשקף את הצרכים שלכם. אנו לא נקצה מקום קטן מדי שלא יאפשר לכם לעבוד, או מקום גדול ויקר מדי, אלא רק מקום שיסייע לכם להשלים בניית אתרים ולהחזיק את האתר לאחר הבנייה ללא תקלות. כמובן שמהלך זה ישפיע גם על זמן טעינת האתר ובכך ישפר את הקידום האורגני בגוגל