• עיצוב האתר.
  • שיפור פונקציונלי של האתר.
  • הפיכת האתר לאתר מוכר כמצופה מאתר של עסק.
  • קידום האתר בגוגל

עיצוב האתר

בשלב זה אנו נבחר, על פי הדרישה שלך, את תבנית העיצוב הנדרשת לאתר, ונכוון אותה כך שהיא תתאים בדיוק לצרכייך. בנוסף, אנו נדאג שהתבנית תהיה מתאימה גם מבחינה מסגרות (פריימינג). כל פרט עיצובי ייעשה בהתאם לצרכים שלך, ויישמר בקביעות לכל אורך האתר. כותרות, כותרות משנה, ומלל ייראו זהה, למעט במקומות ספציפיים בהם תוכל לבקש שהעיצוב ישונה.

שיפור פונקציונלי של האתר

אנו נוודא שהאתר פונקציונלי מבחינת ביצועים: מעבר מדף לדף נעשה מהר, רישום למועדון או קניית מוצר מבצעים ומבצעות פנייה מהירה לשרת. אנו נוודא כי האתר מכיל א כל הפונקציות שיסייעו לכם להפעיל אותו, מקניות ועד רישומים כאלו ואחרים. אנו נערוך ניסויים לבדיקת תקינות כל הפונקציות ונגיש לכם את האתר כשהוא מוכן 100% לפעולה.

הפיכת האתר לאתר מוכר

אנו נדאג להתקנת חנות ווירטואלית באתר, בה יפורסמו כל מוצרייך, בפורמט עגלת קניות או בלעדיה, לשיקולכם. אנו ניישם באתר כל מיני תמורות שימכרו מוצרים, החל מדפי נחיתה שיקושרו אליו, ועד מתן טיפים מתוך רצון לדרבן את הקורא לקנות מכם מוצרים ממשיים דרך האתר.

אלו נושאים חשובים ליישום בבניית אתרים?

קישור האתר לשרת סליקה המאפשר לכם לתפקד כחנות ווירטואלית, אחסון האתר בשרת בעל נתונים המתאימים לתפעול העסק שלך, ומתן אפשרות לך, לקוח יקר, לשנות מלל באתר ללא התערבות שלנו. הדבר אפשרי בזכות טכנולוגיית וורדפרס המפרידה את הגרפיקה והתכנות מהמלל, ומאפשרת ללקוח עצמו לשנות את התוכן באתר ממש כמו שהוא שולח מייל או כותב מאמר, ללא כל ידע בתכנות. אנו נדאג ליישם עבורכם את כל הנושאים הללו, על מנת שישתלם לכם לצרוך בניית אתרים לעסקים מאתנו, ותזכו לאתר קל ויעיל מאד לתפעול בכל מצב.