קידום אתרים אורגני הינו למעשה קידום אשר מסתמך על עבודת קידום אתרים מקצועית בלבד, ולא על קידום ממומן הכולל תשלום לגוגל על מיקום בתוצאות הממומנות והבולטות בעמודים. אחד היתרונות החשובים ביותר של קידום אתרים אורגני הינו העובדה שמדובר בקידום הרבה יותר משתלם מבחינה כספית, בייחוד לטווח ארוך.

על קידום בצורה ממומנת תשלמו לגוגל סכומים די גדולים, ואם תגבילו את התקציב ייתכן והמודעה לא תקבל מספיק חשיפה, מה שיהפוך את ההוצאות על הקידום הזה לגבוהות מאוד לטווח ארוך. לעומת זאת, אם תבחרו לבצע קידום אתרים אורגני אולי יקח מעט זמן עד שתראו התקדמות של האתר שלכם בביטויים השונים, אך בסופו של דבר עם עבודה נכונה ומקצועית הוא יגיע לשם, ויחזיק שם מעמד למשך זמן רב מבלי שתצטרכו להוציא על זה יותר מידי.

הליך המבוצע על ידי מקדמים מקצועיים בלבד

עבודת קידום אתרים אורגני הינה עבודה מורכבת מאוד שלא כל אחד יכול לבצע בצורה טובה. לעומת קידום אתרים ממומן, אותו יכול לבצע גם בעל האתר במידה ויש לו מעט הבנה בתחום, קידום אתרים אורגני יכול להתבצע בצורה טובה אך ורק על ידי מקדם אתרים מנוסה אשר מכיר את התחום בו עוסק האתר ויודע כיצד לבצע את עבודות הקידום על הצד הטוב ביותר.

מקדם אתרים מקצועי לומד את התחום במשך זמן רב, ועובר השתלמויות מקצועיות כל הזמן. בנוסף, בכדי לבצע את העבודה בצורה טובה עליו לשתף פעולה עם קופירייטרים מקצועיים לכתיבת מאמרים, מחליפי קישורים ועוד, ולכן גם אם התשלום החודשי על הקידום ייראה לכם מעט גבוה, אל תוותרו על זה. לטווח ארוך המחיר הזה ישתלם לכם, ובפועל תבוצע עבודה אינטנסיבית מאוד שתועיל באופן מהותי לאתר, וכמובן – לבית העסק שלכם.

עבודה ללא הפסקה

חשוב להבין כי קידום אתרים אורגני הינו הליך שאי אפשר להפסיק. גם אם הגעתם אל המקום הראשון בגוגל בביטויים הדרושים לכם, אם לא תבוצע עבודת קידום אתרים קבועה, האתר ירד מהמקום הזה ויפנה את מקומו לאתרים אשר מקודמים טוב יותר, וחבל.