כאשר אתם רשומים למסגרת לימודי קידום אתרים או ליין אתם למעשה לומדים עוד מקצוע, בנוסף לזה שלכם, וניתן אף להשתמש במה שלמדתם לשם יישום מקצוע יחיד לפרנסתכם. כיום, היידוע של עוסקים ועסקים מזמן עבר מכיכר העיר למסדרונות האינטרנט. בכל שטחי החיים ניתן לשמוע משפטים בחלל האוויר כמו "הזמנתי את העוסק פלוני הידוע כאלמוני בפייסבוק" או "כדאי להזמין את X שפרסם באנר Y"? במקום פשוט לחפש בספר טלפונים. למעשה, האינטרנט הוא כלי הרבה יותר אפקטיבי מספר הטלפונים או פנקס הכתובות, משום שהוא לא רק מספק טלפונים אלא חוות דעת מגולשים בזמן אמת שנועדה לסייע לכם לבחור נכון. לכן, יותר ויותר סטודנטים פונים לתחום לימודי קידום אתרים על מנת שהם יוכלו לאחוז במקצוע של המחר!

עוסקים רבים כבר הבינו: "בלי אתר אינטרנט אני לא קיים"

גם עוסקים שהעבודה שלהם היא לגמרי "שטח" כמו נגנים, שיפוצניקים ואנשי הפקות כבר מזמן פתחו אתר אינטרנט משלהם. גם בעבודות שהן 100% כפיים ו- 0% טכנולוגיה צריך תיעוד אינטרנטי על מנת להגיע לחשיפה המונית. נגמרו הימים בהם אנשים תהו מדוע מכללת X מפרסמת במיטב הפלטפורמות ואילו האוניברסיטה לא זקוקה לפרסום. המצב בארץ ובעולם הביא כל עוסק, ממסדי או פרטי, למצב שהוא נדרש להתחרות על לב הצרכן. לכן, אף אחד לא חסין משיווק, מה שאומר שגם אנשים שבעבר לא דמיינתם שבכלל יפנו אליכם – יצטרפו לחוג לקוחותיכם כבעלי אתרים.

לימודי קידום אתרים שמים אתכם ברמה אחת מעל כולם!

כאשר אתם בוגרי קורס לימודי קידום אתרים, יותר משהלימודים חשובים, חשוב ההוואי שיהיה בעבודה שלכם. במסגרתו אתם תיחשפו לעוסקים בכל מיני תחומים, חלקם כנראה כלל לא היו בכלל ידועים לכם בעבר! המשמעות היא חשיפה לתחומי לימוד ומידע חדשים, ואפשרות להתחיל ללמוד, להתמקצע או להתעניין באפיקים חדשים. בנוסף, כאנשי מקצוע בתחום קידום האתרים תוכלו לתת להם שירותים קידומיים תקופתיים כמו כתיבת מאמרים, הטמעתם, והבאת תנועה לאתר שלהם. בקורס נלמד אתכם כיצד לשתף את הלקוחות במסקנות הקידום שלכם ולהראות להם שהקידום הצליח, והפעילות שלכם יותר ממוצדקת לטווח הארוך!

אלי סאסי, מומחה לקידום אתרים בגוגל מציע לכם קורס קידום אתרים מקצועי, מקיף ואיכותי אשר יכין אתכם בצורה הטובה ביותר לעולם האמיתי!