מאז ומתמיד היה קורס בניית אתרים לאחד החשובים שהיו, משום שהאתר הוא הפה של הלקוח שלכם באינטרנט, והוא שמאפשר לו להציג את מרכולתו במרחב הווירטואלי. בשונה מפעם, עת בניית אתרים הייתה מאד מורכבת ומסובכת, כיום הנושא נעשה מאד פשוט, ומה שצריך לדעת כמעט אפסי למה שהיה צריך לדעת לפני 10 או 20 שנים. אז, מכללות מחשבים לימדו שפות תכנות המסייעות בבניית האתר. כאן, החלק התכנותי יעבור מהר מאד הודות לתבניות מתוכנתות מוכנות כמו "וורדפרס". החלק המורכב יהיה קישור האתר לשרת, קישור המייל של הלקוח למייל של השרת, יצירת טופס יצירת קשר, יצירת טופס הצטרפות למועדון ויצירת טופס חיוב אשראי, כולל מנגנון החיוב עצמו.

הקורס כיום מתבסס יותר על פונקציונליותו הלוגיסטית של האתר מאשר על יכולתו התכנותית

בשונה מתכנות, פונקציונליות לוגיסטית שואלת אתכם כך: "מה אני, כבעל עסק, יכול לעשות עם האתר שאתם בונים לי"? התשובות לכך יכולות להיות:

  • סליקת אשראי לאחר שהלקוחות קנו משהו באתר.
  • רישום לקוחות למועדון לקוחות או מועדון מתעניינים.
  • צפייה בתמונות וסרטונים.
  • הכנת רשימת תפוצה.
  • קישור דפי נחיתה מטעמכם לאתר שלכם.

את כל אלו נלמד כיצד לעשות בקורס בניית אתרים, כך שלכם – כבוני אתרים יהיה מה למכור ללקוח שלכם, במובן זה שמיד תתכנתו לו פונקציות שעמן הוא יוכל להתחיל לעבוד.

כיצד הופכים כל אתר אינטרנט למעצמת קידום?

ראשית כל, עדיף לבנות בוורדפרס, ובכך להגדיל סטטיסטית את הסיכוי שהקידום גם יצליח. שנית, יש לקשר דפי נחיתה לאתר, ולכתוב מאמרים עם קישורים אליו – שיפורסמו בבלוגים, וזאת לצד קידום ממומן המתבסס על מודעות ובאנרים בתשלום הלקוח. בקורס הקידום שלנו תוכלו ללמוד על סדר השימוש במוצרי הקידום הללו. לפני שלב הקידום, חשוב שהאתר ייראה יפה ומעניין וימשוך את עינו של המתעניין. לכן, חשוב להשקיע גם בקורס בניית אתרים, ללמוד כיצד לעצב תבניות אתר יפות ומרתקות, ולהתאים את האתר לדרישות הלקוח.

אנשים שלקחו קורס בניית אתרים התעניינו גם בקורסים הבאים

קורס קידום אתרים, SEO לאתרים, כתיבת מאמרים לאתרים. הקורסים הללו, בשילוב עם יכולות בניית האתרים שלכם יאפשר לכם להיות אמונים על אתרי לקוחות רבים בכל שלביהם: הקמה, בנייה, וקידום.