מקדם אתרים מעדכן את גוגל על כל פעולה חדשה באתר. לא מספיק שכתבת מאמר יפה והעלית אותו לאתר שלך, גוגל רוצה שתעדכן אותו ותספר לו בדיוק איזה שינוי עשית באתר.

 מקדמי אתרים מקצועיים לא שוכחים לעדכן את גוגל על כל פעולה ופעולה ובכך גוגל מבין את האתר שלהם טוב יותר – מאמין להם יותר – ומדרג אותם גבוה יותר.

 קבע פגישה שבועית עם גוגל.

כל מקדם אתרים יודע שחובה להזמין את גוגל אל האתר ולבקש ממנו לסרוק ולראות "מה חדש". אך כאן לא נגמרה העבודה, אי אפשר לשבת בחיבוק ידיים כשגוגל בא לבקר.

 חובה להוסיף תכנים ולשנות דברים באתר באופן קבוע! כשגוגל נכנס לבקר ורואה שמתבצעים שינויים ושיפורים באתר באופן שוטף הוא מבין שהאתר הזה רלוונטי וש"קורה פה משהו" ובכך נותן לו ציון גבוה,דבר שמשפיע על מיקום האתר בתוצאות החיפוש.

קידום מהיר ואגרסיבי. לא בהכרח מועיל.

 שים לב איך קוראים למקצוע הזה: קידום אתרים אורגני.

 כלומר,טבעי.

הקידום צריך להיות בתהליך טבעי שמאפשר לגוגל להבין שבאמת נבנה כאן משהו אמיתי ולא מעשה חבלה של מקדם אתרים. מקדם אתרים מקצועי יודע איך לשפר את מיקום האתר ולגרום לגוגל להבין שמדובר בגידול טבעי של האתר.

ניתן לבצע קידום אגרסיבי אבל בצורה עקבית. אם החלטת שאתה מעלה 30 מאמרים כל חודש אין שום בעיה אבל אתה תהיה חייב להמשיך בקו זה. אחרת גוגל יבין שנעשית כאן עבודה חזקה של מקדם אתרים, ולכן האתר ירד מהר מאוד למטה. לכן מומלץ להתחיל בצורה סבירה ונורמלית ולהמשיך בצורה עקבית לאט לאט.

מקדם אתרים ידע איפה נמצא האיזון שבין אגרסיבי לטבעי. ויצליח לגרום לאתר שלך להתקדם בצורה בטוחה אל העמוד הראשון

לחזרה לדף הבית לחצו כאן אלי סאסי מומחה קידום אתרים