בניית קישורים הנה צעד הנותן תועלת בתחום של מקדם אתרים. האיכות של הקישור עצמו מגדירה את העוצמה ששייכת לקישור, אך כיצד מבצעים זאת?

ישנם מספר אתרים ותוכנות שיכולים להראות לנו  נתונים פנימיים, כמו מדד  וערך האתר. האם כדאי לנו יותר לבנות קישורים בכמות גדולה? או האם יותר כדאי לבנות רק קישורים איכותיים? ההמלצה היא לבנות לא יותר מידי קישורים לא רלוונטיים, לא מומלץ להפציץ את האתר בהמון קישורים.

השיטה המוצלחת ביותר עבור בניית קישורים זה מאמר איכותי שיהיו בו את כל חוקי האופטימיזציה, התועלת הגדולה ביותר הנה באמצעות הרשתות החברתיות, שם יש המון גולשים וניתן להטמיע קישורים שיהיו רלוונטיים לאתר.

החלפת קישורים

החלפת קישורים יכולה לעזור אך חייבת להתבצע אך ורק בעזרת מקדם אתרים מוסמך. בפורומים למשל, ניתן להוסיף קישורים אך לא כל קישור, הקישור חייב להיות איכותי. צריך גם לכתוב תגובה מקצועית כדי שלגולשים יהיה עניין וסקרנות לגבי האתר שלכם ומה הוא מציע.

הקוד בו האתר נכתב, משפיע על קידום האתר בצורה ישירה. מה שאנו רואים בעצם זהו התרגום של הדפדפן ואת הקוד בו נכתב עמוד מסוים. זו הסיבה שדפדפנים שונים  יציעו לנו דברים מסוימים, עלינו לוודא כי כל הדפדפנים אכן מציגים את האתר שלנו באופן זהה.

הקוד חייב להיות ברור, נקי ומסודר. חוץ  מהסריקה שהרובוט של גוגל מבצע, יש חשיבות גדולה לזמן טעינת האתר ברשת, עליכם להבין כי שככל שהקוד יהיה מסובך יותר, כך העלייה של האתר שלנו ברשת תהיה איטית יותר.

משימות מקדם אתרים באמצעות דומיין

מקדם אתרים כולל הרבה פרמטרים כמו מבנה האתר, תוכן האתר, קישורים איכותיים ומחקר של מילות המפתח. אחד הדברים החשובים ביותר בתחום קידום האתרים הינו הוותק של הדומיין.

אם תיקחו למשל את וותק האתר המוכר כבר לגולשים, זו הסיבה שגוגל מזהה מהר את האתר ומקדם אותו למקומות הראשונים במהירות רבה יותר.