תפריט

איך חברת קידום אתרים יכולה לעזור לעסק שלך?

איך חברת קידום אתרים יכולה לעזור לעסק שלך?

עם יד על הלב, כל אחד יכול להתמקצע בעולם קידום האתרים. זה נכון שתחום השיווק הדיגיטלי מצריך לא מעט ידע והיכרות עם כלים שונים, אך בסופו של דבר את הבסיס שמשפיע ומקדם את האתר קדימה בתוצאות החיפוש, כולם יכולים לדעת.

אז למה כדאי בכל זאת לשקול את שירותיה של חברת קידום מקצועית? במאמר הבא מרוכזות הסיבות המרכזיות שמסבירות מדוע חברת SEO יכולה לסייע הרבה יותר מאשר קידום עצמי וכיצד היא יכולה לספק גם לא מעט ערך מוסף ללקוחות שלה.

למה לקחת חברת SEO?

כי גם הזמן שלכם זה כסף

קידום אורגני הוא מלאכה ארוכה וממושכת ולעתים לוקח לקדם ביטוי סופר רלוונטי (משהו בין חצי שנה לשנה). הזמן הממושך הזה לא אומר שלא נעשו פעולות קידומיות כלל במהלך החודש ואפילו להפך. בזכות ההתמדה והעיקשות, הקידום הטבעי צלח ואט אט הוכחנו לגוגל שיש לו משהו טוב ביד ופשוט חבל שלא להביא את זה לגולשים.

לבתי עסק אין זמן להתחיל ולהשקיע זמן במעבר על האתר, באופטימיזציה, בניתוח התנהגות הגולשים ובביצוע אופטימיזציית Off-Site. כבעל או בעלת עסק, מרבית הסיכויים שאין לכם את הזמן או האנרגיות להשקיע עכשיו בפרויקט חדש לחלוטין שגם לא מראה תוצאות מידיות. לכן השקעה בחברת SEO הופכת למינורית יחסית ומאפשרת ראש שקט שהאתר לא מוזנח ולו לרגע אחד.

עוד על בניית אתרים וקידום >>

כי אנשי מקצוע ידעו לנתח את האתר שלכם

קידום אורגני נכון מתבסס על ניתוח האתר והבנת התנהגות הגולשים שבו. את ניתוח הדאטה נהוג לעשות עם כלי שנקרא Google Analytics והוא כולל מגוון רחב ביותר של סטטיסטיקות שמאפשרות לנו לדעת אם גולשים עוזבים את האתר מיד או אולי עוברים עמודים, אם גולשים מגיעים מנייד או נייח, מי מהם השאירו פרטים וליצור שלל אירועים כמו כמה גללו באתר עד 50% מהדף, כמה רכשו מוצר וכמה נטשו באמצע וכן הלאה וכן הלאה.

בעוד שאת הבסיס של קידום אפשר לרכוש תוך מספר חודשים, הרי שכאן כבר מדובר במערכת מורכבת עם אינספור רובדים שייתכן וגם אנחנו לא מכירים עדיין עד הסוף. גוגל אנליטיקס זה כלי מצוין וכל חברת קידום נוהגת להטמיע אותו באתר ולהעסיק איש מקצוע שמבין דבר או שניים בה כדי לשאול את השאלות הנכונות, לעלות על תקלות ולהביא לשיפור מתמיד בחווית הגלישה ובהשגת תוצאות.

כי אנשי SEO חוקרים את התחום בכל יום ויום

מה זה עוזר בעצם לעסק שלכם? לגוגל יש למעלה מ-200 פרמטרים שונים, חלקם ידועים וחלקם מתגלים בזכות מחקר מעמיק שאנשי קידום אתרים עורכים מדי יום ויום. דרך התבוננות וזיהוי מגמות שונות, מצליחים אנשי ה-SEO לגלות עוד ועוד אמצעים שעוזרים לאתר להתקדם קדימה ומיישמים את זה גם על האתרים של לקוחותיהם.

אם אתם בעלי עסק אז מרבית הסיכויים שמחקר יום יומי ומעקב והתעדכנות אחר השינויים של גוגל פשוט לא נמצאים אצלכם בראש סדר העדיפויות. בחברת מקום ראשון, זו החובה שלנו (וגם תכל'ס אנחנו אוהבים את זה) לחקור ולהתפתח בכל יום ויום בעולם ה-SEO ולגלות טכניקות חדשות שמביאות תוצאות.

CTR SEO1

החשיבות של מטה טייטל מזמינה

הקלדתם ביטוי כלשהו במנוע החיפוש? מיד קפצו מולכם מגוון רחב אתרים שונים שכולם ככולם מציעים את המידע הרלוונטי עבורכם. המבנה של האתרים המופיעים הוא ברור

Read More »